Szczyt wszystkiego.
#41
Wiekszość osób za napisanie adrasu IP dostaje ostrzeżenie w postaci bana na 1 dzień, myśle że Masio nie powinien być wyjątkiem.
+Tak jak Iam napisał, każdy zna te servery, a na prisonie było może 5 osób wtedy.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#42
(08-11-2017, 07:52)Vpanadzio napisał(a): 1. (dop. Iam) Cichy, zamknij temat, nie musisz się go pytać, przecież ty masz ,, władze" na forum więc możesz robić co uważasz że jest dobre bo jesteś administratorem
2. (dop.) Wszystko mu wyjasniles, Invi tęż, widać nie umie czytać ze zrozumieniem.
1. Więc jeśli urwie dyskusję w połowie to złamie Art. 54 Konstytucji i będzie problem.
2. Umie czytać, po prostu nie przyjmuje tego do wiadomości i walczy uparcie o te swoje jedną czy dwie rzeczy.

(08-11-2017, 07:58)Boczek napisał(a): Wiekszość osób za napisanie adrasu IP dostaje ostrzeżenie w postaci bana na 1 dzień, myśle że Masio nie powinien być wyjątkiem.

Jestem za skróceniem bana do jednego-dwóch dni. Nie dlatego, że ma rangę, która daje mu pełny dostęp do P2W na Prisonie, ale dlatego, że jak wszyscy mają być banowani po równo, to Masio też. (wiem Boczek, lekko powtarzam Ciebie, ale chyba się jeszcze nie obudziłem).

Niedostępny
#43
Powiem tak, skoro faktycznie inni gracze mają tylko 1 dzień bana czy tam nawet niech będzie ten tydzień, to niefajnie że ja mam perma. Poza tym, gdyby Cichusek zerknął na screena i powiedział jaki jest problem, ja nie sprawdzałbym czy inne "reklamy" też przejdą. Reklamowanie, jak już dobrze Iam powiedział, mają zachęcać. Nie zachęciłem nikogo a nawet napisałem, że to tylko test.

Nie zrobiłbym testu, gdyby Cichusek sprawdził screena Co za tym idzie, nie dostałbym bana.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#44
(08-11-2017, 06:57)Pan_Masio_13 napisał(a): Gdzie jest napisane tak poza tym, że jak dostanę bana to nie będę mógł odebrać /kit vip? Albo może chciałbym aby te dni były chociaż dodane dla konta ELVIKOM (mojego taty), bo dlaczego 17,22 zł ma pójść w błoto? Tzn. w kieszeń Cichuska?

Moje niecne zamiary z kowadłem... Jak zobaczyłbyś człowieka z nożem też byś go aresztował bo może nim zabić? Nóż ma dwa zastosowania, dobre i złe. Tak samo kowadło w minecraft. Ty Invi to nie powinieneś nawet się wypowiadać bo nic nie wnosisz do tematu oprócz nabijania postów o rzeczach niezwiązanych z tematem.

Szkoda mi Ciebie, panie C. Myślałem, że istnieje JAKAKOLWIEK możliwość dogadania się. Ale permanentnym banem (zablokowaniem możliwości korzystania z rangi za prawdziwe pieniądze) dobiłeś "gwóźdź do trumny". Zmotywowałeś mnie do zgłoszenia sprawy jako pierwszej po powrocie do Polski (który nastąpi na dniach).

Przypominasz mi administratora pewnego serwera Minecraft, którego nie będę tu wpisywać, administrator ten też mnie zastraszał, że złoży na mnie doniesienie w pewnej kwestii, a po sposobie pisania dziwnie mi Go przypominasz...
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#45
Noi znowu się zaczyna Tongue.
Jego gatka szmatka...
Siema Jestem Bambiczka.
#46
Jestem za skroceniem bana dla tej osoby poniewaz nie reklamowal serwerow zeby na nie zapraszac tylko dla przykladu.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#47
(08-11-2017, 08:09)Rzepielinka napisał(a): Przypominasz mi administratora pewnego serwera Minecraft, którego nie będę tu wpisywać, administrator ten też mnie zastraszał, że złoży na mnie doniesienie w pewnej kwestii, a po sposobie pisania dziwnie mi Go przypominasz...

Do ostatniego czasu nie byłem administratorem żadnego serwera, nie przypominam tym bardziej sobie Ciebie ani tym bardziej zastraszania kogokolwiek. Musiałaś mnie najwidoczniej z kimś pomylić. Podeślij na priv nazwę serwera (nie IP a po prostu nazwę) a powiem Ci w 100% czy aby na pewno nie chodzi o serwer na którym aktualnie jestem administratorem, chociaż wątpie, bo jedyny serwer na którym miałem (i mam tą rangę) to serwer mojego taty.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#48
(08-11-2017, 08:14)Rumbur napisał(a): Jestem za skroceniem bana dla tej osoby poniewaz nie reklamowal serwerow zeby na nie zapraszac tylko dla przykladu.
Podpisuje się pod tym.
Też proszę o skrócenie dla niego bana.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#49
Czy ja wiem... Mocno zdenerwowałes cichego i raczej prędko cie nie odbanuje
xD
#50
(08-11-2017, 08:26)MistrzMarek napisał(a): Czy ja wiem... Mocno zdenerwowałes cichego i raczej prędko cie nie odbanuje

Zdenerwował go, natomiast to nie upoważnia go do wyjątków o zasady w kwestii taryfikatora, jeśli za samo podanie IP serwera dostaje się 1-2 dni bana to czemu tu ma być inaczej? ZWŁASZCZA, iż Pan_Masio_13 podawał adresy serwerów i tak już obczajonych przez połowę młodszej młodzieży + miał w tym cel udowodnienie luki w filtrze.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości