Kompromis?
#1
Question 
Nieważne co, nieważne jak, ale Cichusek zawsze się nie zgadzał na dodanie tabliczki skupowej i kupna po 64 sztuki. Ja mam nieco co innego:

Czy możnaby dodać sprzedanie i kupowanie przedmiotów po 32, zamiast 16 oraz zwiększyć kupowanie jedzonka z karczmy z 1 do 2 co kliknięcie?

Nie to, że nabijam post, po prostu przyszedł mi prosty pomysł, który prawie nic nie kosztuje, a oszczędzi wielu graczom czas spędzony w bazarze.

Niedostępny
#2
Ile razy to było przerabiane, cichy nie lubi leniwych graczy, chcesz dużo zarobić to musisz chwilę postać. Proste.
........................................UwU
Niedostępny
#3
To jak nie 32 sztuki, to 24. Wiem, że kompromis nigdy w pełni nie uszczęśliwia obydwu stron, natomiast sądzę, iż 50% szybsze sprzedawanie nie będzie aż takim bólem pośladka, jak o 100% czy o 300% szybsze sprzedawanie przedmiotów.

Niedostępny
#4
(08-08-2017, 18:04)Iam napisał(a): To jak nie 32 sztuki, to 24. Wiem, że kompromis nigdy w pełni nie uszczęśliwia obydwu stron, natomiast sądzę, iż 50% szybsze sprzedawanie nie będzie aż takim bólem pośladka, jak o 100% czy o 300% szybsze sprzedawanie przedmiotów.

Ile razy można to pisać? Niech zostanie tak jak jest a nie kombinujecie.
........................................UwU
Niedostępny
#5
(08-08-2017, 18:04)Mateuu napisał(a):
(08-08-2017, 18:04)Iam napisał(a): To jak nie 32 sztuki, to 24. Wiem, że kompromis nigdy w pełni nie uszczęśliwia obydwu stron, natomiast sądzę, iż 50% szybsze sprzedawanie nie będzie aż takim bólem pośladka, jak o 100% czy o 300% szybsze sprzedawanie przedmiotów.

Ile razy można to pisać? Niech zostanie tak jak jest a nie kombinujecie.
Nie jestem w liczbie mnogiej, ale ok.

I mam rozumieć, że w życiu jest tak samo: Jak chcę ułatwić sobie życie to to nie jest bystrość, to nie jest spryt: To jest kombinowanie. To słowo ma wybrzmienie dosyć negatywne.

[jeśli to jest nabijanie posta: proszę skasować]

Niedostępny
#6
(08-08-2017, 18:13)Iam napisał(a):
(08-08-2017, 18:04)Mateuu napisał(a):
(08-08-2017, 18:04)Iam napisał(a): To jak nie 32 sztuki, to 24. Wiem, że kompromis nigdy w pełni nie uszczęśliwia obydwu stron, natomiast sądzę, iż 50% szybsze sprzedawanie nie będzie aż takim bólem pośladka, jak o 100% czy o 300% szybsze sprzedawanie przedmiotów.

Ile razy można to pisać? Niech zostanie tak jak jest a nie kombinujecie.
Nie jestem w liczbie mnogiej, ale ok.

I mam rozumieć, że w życiu jest tak samo: Jak chcę ułatwić sobie życie to to nie jest bystrość, to nie jest spryt: To jest kombinowanie. To słowo ma wybrzmienie dosyć negatywne.

[jeśli to jest nabijanie posta: proszę skasować]

Iam...TO MAJNKJRAFT a nie REAL LAJF....

Mówię w liczbie mnogiej bo nie tylko ty już tak kombinujesz. Cichy pisał tysiąc razy że nie zrobi czegoś takiego bo nie lubi leniwych graczy i koniec, temat uważam za skończony.
........................................UwU
Niedostępny
#7
(08-08-2017, 18:21)Mateuu napisał(a): Cichy pisał tysiąc razy że nie zrobi czegoś takiego bo nie lubi leniwych graczy i koniec, temat uważam za skończony.
To jak mamy się teraz czepiać wszystkiego (nie szukam konfliktu, jakby co) to dlaczego Hub ma pomocnika? Jest jak najbardziej leniwy, jak większość osób. (a jednak ma tego pomocnika... Rolleyes )

Niedostępny
#8
(08-08-2017, 18:27)Iam napisał(a):
(08-08-2017, 18:21)Mateuu napisał(a): Cichy pisał tysiąc razy że nie zrobi czegoś takiego bo nie lubi leniwych graczy i koniec, temat uważam za skończony.
To jak mamy się teraz czepiać wszystkiego (nie szukam konfliktu, jakby co) to dlaczego Hub ma pomocnika? Jest jak najbardziej leniwy, jak większość osób. (a jednak ma tego pomocnika... :rolleyes:)

No z tym to już nie do mnie. ;)
........................................UwU
Niedostępny
#9
jakbys sprzedawal stackami cos po 32 sztuki, a potem bys mial nagle 31 itemow w eq, to mysle ze dluzej by ci zajelo klikanie 31x w tabliczke sprzedazy po 1szt, niz sprzedawanie po 16szt stackow, a potem doklikanie 15x w tej po 1szt.

oczywiscie wszystko zalezy od ilosci sprzedawanych rzeczy, nie obliczalem tego ale mysle, ze jakbys sprzedawal mniej niz polowe eq stackow, to by ci sie to nie oplacalo.
tez roznie to moze sie zakonczyc, nie 31szt,a 2szt.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
(08-08-2017, 18:59)Cichusek napisał(a): jakbys sprzedawal stackami cos po 32 sztuki, a potem bys mial nagle 31 itemow w eq, to mysle ze dluzej by ci zajelo klikanie 31x w tabliczke sprzedazy po 1szt, niz sprzedawanie po 16szt stackow, a potem doklikanie 15x w tej po 1szt.
Nikt nie każe nikomu sprzedawać wszystkiego po 1 sztuce, zawsze można nazbierać aby było równo pół staka na przykład.

P. S. (może to zabrzmieć złym tonem, z góry nie chcę nikogo ośmieszać/obrażać) Cichusku, mówisz (a raczej gracze za Ciebie mówią), że nie lubisz leniwych ludzi i dlatego na Classicu nie chcesz dodać tabliczek więcej, niż po 16 na sztukę.
Ale na skyblocku i waterblocku już można sellać po pełnym staku... Jak to wyjaśnisz, drogi panie Cichusku?

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości