Niesprawiedliwe
#31
Ale rozumiecie ze ja mu oddałem no naprawde ja juz nwm co robic żyć mi sie nie chce , napracowałem sie 19 godzin na zrobienie itemów zeby kupic czaszke a ja ja stracilem na darmo CryCryCry
#32
Wiesz... Mi tam zawsze mówią "nie poddawaj się"
To jest troche jak z mechanizmami u mnie.
Tyle się napracowałeś a tu nie działa i wszytko od nowa. Nie ma sensu płakać. Weź się w garść i zacznij zbierać itki od nowa...
A jeśli on ma i kasę i czaszkę to pewnie albo wie że źle zrobił albo nie ma już sumienia.

Tak jak piszę. Zacznij od nowa a humor ci się poprawi jak tylko znowu ją kupisz. A i jeszcze 1.
Będziesz miał satysfakcję z tego że ty znowu zarobiłeś na nią własno ręcznie a on poprostu jest oszustem.
#33
(08-07-2017, 20:51)Oriluoc_PL napisał(a): Cichusek ! ale widzisz ze na filmiku jak mnie nagrywał to ma 46k i iles zobacz to a i zobacz ile teraz ma Cry

Cichusku czy juz widziałes ze na filmiku on wpisywał /money ? miał 46k i iles tam
a teraz nwm ile ma mozesz zobaczyc ile on tam ma teraz bo chcialem naprawde odzyskac czaszke CryCry

faktycznie, nie zauwazylem tego.
gracz nie mial 46k pieniedzy na swoim koncie, mial znacznie wiecej jak to sprawdzalem.
oczywiscie niczego nie mozna byc przy tym pewnym, jednak to dziwne aby tyle pieniedzy zarobil w ciagu kilku chwil od nagrania filmiku do zbanowania twojego konta.
nawet teraz ma ponad 200 tys na koncie, a przeciez (no niestety) cofnalem serwer do kopii z dzisiejszej nocy do godziny 3:30, a ty bana dostales wczoraj o 22:29, czyli minelo zaledwie 5 godzin na zarobienie przez niego tylu pieniedzy.

odzyskales glowe, masz ja w enderchescie.
jednak _MW_I_K_ nie dostanie bana, dowody co prawda teraz wskazuja na niego (ironia losu), ale sa to tylko przypuszczenia, jednak rzeczywiscie dosyc sluszne.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#34
Cichusku tak ci bardzo dziękuje miałem racje bardzo dziękuje i pozdrawiam cie i graczy
#35
Moim zdaniem powinien zostać ban, oprócz tej awantury z czaszką to robił on losowanie na spawnie, na Classicu. Polegało ono na tym on mówił co jest do wygrania i kazał pisać "ja", a on "losował" jakąś osobe. Podczas losowania mag. latarni zostałem "wylosowany" ja (Polak_17). Ale ja latarni nie dostałem. Wiem że nie mam dowodów, ale cały obecny wtedy server może to potwierdzić (np. Lutyn, lub _MW_I_K_) Mam tylko SS z procesu "losowania" ale bez tego z moją wygraną.
   
   
__________________________________________
nie wiem co tu wstawić
#36
Ja tam żyje improwizując... I mnie nic nie obchodzi... Tylko chce być szczęśliwy. I to mi wystarcza Big Grin idę zmienić sygne!!! XD
#37
Ale ja zartowalem przeciez tobie na /msg ze nie dam za co mam miec bana a byle co ? Sad
#38
(08-07-2017, 21:10)Krzysztof.minecraft napisał(a): Moim zdaniem powinien zostać ban, oprócz tej awantury z czaszką to robił on losowanie na spawnie, na Classicu. Polegało ono na tym on mówił co jest do wygrania i kazał pisać "ja", a on "losował" jakąś osobe. Podczas losowania mag. latarni zostałem "wylosowany" ja (Polak_17). Ale ja latarni nie dostałem. Wiem że nie mam dowodów, ale cały obecny wtedy server może to potwierdzić (np. Lutyn, lub _MW_I_K_) Mam tylko SS z procesu "losowania" ale bez tego z moją wygraną.

Rozumiem, że losowanie było za darmo, tak? Jeśli tak, to ojej, straszne, nie dostałeś latarnii. Nic na tym nie straciłeś.

Niedostępny
#39
Całkowicie nie popieram unbana ani zwrócenia czaszki, Oriluoc_PL również mnie oszukał nawet tego samego dnia. Miał dać mi tą czaszkę za miecz 5/2/2/3 , klatę i spodnie prot 4. Cóż wydawało mi się to dziwne, że chce się tak wymienić, ponieważ czacha jest dużo więcej warta no ale zaufałem mu i dałem te itemki, a potem co? Czachy nie dostałem itów również nie odzyskałem no ale cóż to był mój błąd. Nie mam na to żadnych dowodów ale zdecydowanie nie polecam tego gracza.
#40
damek9904 co ty wogule opowiadasz ??? Sad oszukujesz ! Cry nie oszukuj bo ja sie nawet
z tobą nie wymieniałem ! Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości