Niesprawiedliwe
#41
(08-07-2017, 21:17)damek9904 napisał(a): Całkowicie nie popieram unbana ani zwrócenia czaszki, Oriluoc_PL również mnie oszukał nawet tego samego dnia. Miał dać mi tą czaszkę za miecz 5/2/2/3 , klatę i spodnie prot 4. Cóż wydawało mi się to dziwne, że chce się tak wymienić, ponieważ czacha jest dużo więcej warta no ale zaufałem mu i dałem te itemki, a potem co? Czachy nie dostałem itów również nie odzyskałem no ale cóż to był mój błąd. Nie mam na to żadnych dowodów ale zdecydowanie nie polecam tego gracza.

Nie rozumiem co się stało u Ciebie, ja przycisnąłem tego gracza i się wymienił jednak uczciwie. A to, że brak dowodów... cóż, jakby nie patrzeć, Twój problem Sad


Te i inne nabijacze postowe zostawiam. Jakby jednak ktoś *z góry* był niechętny mojemu nabijaniu to niech po prostu skasuje mi posty. Mi na ilości szczerze mówiąc średnio zależy.

Niedostępny
#42
(08-07-2017, 21:16)Iam napisał(a):
(08-07-2017, 21:10)Krzysztof.minecraft napisał(a): Moim zdaniem powinien zostać ban, oprócz tej awantury z czaszką to robił on losowanie na spawnie, na Classicu. Polegało ono na tym on mówił co jest do wygrania i kazał pisać "ja", a on "losował" jakąś osobe. Podczas losowania mag. latarni zostałem "wylosowany" ja (Polak_17). Ale ja latarni nie dostałem. Wiem że nie mam dowodów, ale cały obecny wtedy server może to potwierdzić (np. Lutyn, lub _MW_I_K_) Mam tylko SS z procesu "losowania" ale bez tego z moją wygraną.

Rozumiem, że losowanie było za darmo, tak? Jeśli tak, to ojej, straszne, nie dostałeś latarnii. Nic na tym nie straciłeś.

Straciłem radość z możliwości dostania latarnii za free!
#43
(08-07-2017, 21:26)Krzysztof.minecraft napisał(a):
(08-07-2017, 21:16)Iam napisał(a):
(08-07-2017, 21:10)Krzysztof.minecraft napisał(a): Moim zdaniem powinien zostać ban, oprócz tej awantury z czaszką to robił on losowanie na spawnie, na Classicu. Polegało ono na tym on mówił co jest do wygrania i kazał pisać "ja", a on "losował" jakąś osobe. Podczas losowania mag. latarni zostałem "wylosowany" ja (Polak_17). Ale ja latarni nie dostałem. Wiem że nie mam dowodów, ale cały obecny wtedy server może to potwierdzić (np. Lutyn, lub _MW_I_K_) Mam tylko SS z procesu "losowania" ale bez tego z moją wygraną.

Rozumiem, że losowanie było za darmo, tak? Jeśli tak, to ojej, straszne, nie dostałeś latarnii. Nic na tym nie straciłeś.

Straciłem radość z możliwości dostania latarnii za free!

Super...
#44
(08-07-2017, 21:26)Krzysztof.minecraft napisał(a):
(08-07-2017, 21:16)Iam napisał(a):
(08-07-2017, 21:10)Krzysztof.minecraft napisał(a): Moim zdaniem powinien zostać ban, oprócz tej awantury z czaszką to robił on losowanie na spawnie, na Classicu. Polegało ono na tym on mówił co jest do wygrania i kazał pisać "ja", a on "losował" jakąś osobe. Podczas losowania mag. latarni zostałem "wylosowany" ja (Polak_17). Ale ja latarni nie dostałem. Wiem że nie mam dowodów, ale cały obecny wtedy server może to potwierdzić (np. Lutyn, lub _MW_I_K_) Mam tylko SS z procesu "losowania" ale bez tego z moją wygraną.

Rozumiem, że losowanie było za darmo, tak? Jeśli tak, to ojej, straszne, nie dostałeś latarnii. Nic na tym nie straciłeś.

Straciłem radość z możliwości dostania latarnii za free!

O nie, straszne! Zaraz się normalnie potnę z tejże niegodziwości! Koniec życia! Skok z balkonu! Dobra, wyolbrzymiam to, natomiast osobiście uważam, iż wątek się już wyjaśnij i teraz to jest taki Off-Top z możliwością zdobywania postów.

Możnaby zamknąć już wątek?

Niedostępny
#45
Wiem, że to mój problem i mój błąd jednak uznałem, że warto się wypowiedzieć na ten temat i przynajmniej opowiedzieć, jak to było u mnie. Nie zależy mi na odzyskaniu tego, to nie było aż tyle warte ale sam fakt, że mnie oszukał, boli mnie to po prostu. Naiwność szkodzi
#46
Cichusek zamknij temat bo normalnie juz płacze CryCry
#47
To jest wręcz żałosne
#48
Nawet cie nie oszukałem damek9904 ! co zmyślasz ! nie masz dowodód brak bana

Cichusek zamknij temat


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości