Sklepik
#1
Witam, mam propozycję wprowadzenia sprzedaży łzy ghasta do sklepiku, normalnie warta jest około 1000$/szt, więc proponuję po 800$, tak jak z diamentami, normalnie wart 100$ a w sklepiku 80$. Nie jest to żaden rarytas jak np. pajęczyna, tylko to jest normalny itemek, którego ma każdy, tak jak diamenta.
#2
W sklepie diamenty sa po 500$...
Jestem za ta lza, ale za 1500$. Ja bym wolal zamienienie wegla/redstone (nie pamietam juz ktore jest).
#3
Cuuu, łza ghasta za 1k xD
ja proponuje w skupie za 200-30$

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#4
Lze jest ciezko zdobyc.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
To powiedz mi kto kupi łze za 1k?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
Ja chętnie kupir
#7
łze zawsze sprzedawalem gracza i kupywałem po 1k ...
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#8
Na łzy nie ma skutecznej farmy + nie wolno zapominać, że aby zmniejszyć lagi/ściny serwera, szansa na spawn mobów (w tym ghastów) jest zmniejszona. Cena $800 za sztukę brzmi kusząco i może zachęci mnie do zarabiania na czym innym, niż handel gracz-gracz.

Kurcze: w takim razie muszę zedytować szkic do swojej gruuuubej paczki propozycji i uzupełnić ją o łzy ghasta

Niedostępny
#9
A ja bym jeszcze trochę podwyższył cenę łzy, ponieważ tylko vipy mogą chodzic do piekła
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#10
1000$ za lze to odpowiednia cena dla kazdego. Nie ma po co podwyzszac. Z lzy mozna chyba zrobic potki na regeneracje, ktore sa zbedne bo sa beacony z regeneracja...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości