Most.
#1
Moglbys zrobic most z tej wiezyczki z 1-E do pomaranczowego budynku? Skoro jest z tej wiezyczki z 1-E do niebieskiego to czemu nie zrobic do pomaranczowego...


Załączone pliki Miniatury
   
#2
myslalem o tym wtedy, ale jakos wydaje mi sie, ze 2 budynki polaczone ze soba wystarcza aby rozwinela sie jakas wieksza akcja.
z tamtego mozna spokojnie strzelac do ludzi znajdujacych sie w drugim budynku lub na moscie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(08-02-2017, 16:09)Cichusek napisał(a): myslalem o tym wtedy, ale jakos wydaje mi sie, ze 2 budynki polaczone ze soba wystarcza aby rozwinela sie jakas wieksza akcja.
z tamtego mozna spokojnie strzelac do ludzi znajdujacych sie w drugim budynku lub na moscie.
No wlasnie chodzi mi o to, aby akcja tam byla. Jakby byly te dwa mosty to moze nie bylo juz tyle osob na 1-A i 1-F.
#4
ale z drugiej strony ten orange jest ciekawa alternatywa dla reda czy tam yellowa (greena) jako taka miejscowka do posiadywania na gorze/odbijania bloku po schodach itp
ja bym tam zadnego mostu nie robil
¯\_(ツ)_/¯
#5
(08-02-2017, 17:36)Croxx napisał(a): ale z drugiej strony ten orange jest ciekawa alternatywa dla reda czy tam yellowa (greena) jako taka miejscowka do posiadywania na gorze/odbijania bloku po schodach itp
ja bym tam zadnego mostu nie robil

No tak, ale na 1-E sie nic prawie nie dzieje, wszystko tylko na 1-A i 1-F.
Gdyby ten most byl to moze by to cos zmienilo, w sumie tez ciekawie by bylo jakby mostem wchodzili na orange i poprostu robili "oblezenie orange".
#6
Jak wszystko się dzieje na 1-A i 1-F, to 1-F zamień teleport na orange, a 1-A zamieńcie na 1-E... i tak gracze nie zwrócą na to uwagi [Obrazek: kappa-twitch-emoticone-smiley-emoticons-lol-face.png]
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#7
(08-02-2017, 18:24)111GigaByTe napisał(a): Jak wszystko się dzieje na 1-A i 1-F, to 1-F zamień teleport na orange, a 1-A zamieńcie na 1-E... i tak gracze nie zwrócą na to uwagi [Obrazek: kappa-twitch-emoticone-smiley-emoticons-lol-face.png]

Szybko sie by skapneli...
Proponowalem juz zmiane warpow cichuskowi jak robil wiezyczke ktora jest teraz na 1-E.
#8
Nawet gdyby się skapnęli, to i tak by im się nie chciało wracać z powrotem.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#9
odswiezam....
#10
(08-08-2017, 19:46)M_A_T_I napisał(a): odswiezam....

Mati, juz tak nie odswiezaj codziennie.
widze ten temat, po prostu nie mam czasu zbudowac tego mostu bo co chwile sie cos dzieje, a to lagi, a to nowe bloczki, jakies usuwanie swiatla i pelno skarg i problemow na forum.
kiedys do tego dojde i zbuduje ten most.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości