Shotgun
#1
Odkąd został znerfiony shotgun, większość graczy przestała go używać.
Otóż proponuję, aby przywrócić jego stare parametry (czyli chodzi tu o to, że gdy strzeliło się w gracza, to obrywał wszystkimi pociskami, a nie tylko kilkoma jak teraz), albo chociaż trochę obniżone (żeby nie było, że tylko do kampienia). Teraz większość ludzi gra tylko snajperkami, reszta broni to małe procenty kupowania.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#2
Potwierdzam, miałem kiedyś robić ogólny wywód o tym, że wszyscy tylko snajpy i snajpy, a VIP to tylko p2w.

Zgadzam się ze zmianą wobec shotguna, a o to by były następujące buffy:
* Damage zwiększony o 50%
* Likwidacja cooldowna pomiędzy jednym wystrzałem o drugim
* Krótszy reload o 20% (lub zmniejszenie ceny do $90)

(wiem, że teraz mnie na Pistolecikach nie ma długi czas, ale to właśnie dlatego, że jest za mało graczy, a ich mało jest właśnie od niezbalansowanej broni i nadmiernych spawnkillów)

A co do VIPa to bym karabin w zestawie zmienił na SMG-kę, gdyż ten karabin to totalna paranoja. Proszę o wyłączenie p2w.

Niedostępny
#3
Jakby stare shotguny powróciły to byłoby o wiele lepiej....

#4
zwiekszylem im minimalnie moc zadawanych obrazen.



(07-31-2017, 19:42)mr_koxuPL napisał(a): gdy strzeliło się w gracza, to obrywał wszystkimi pociskami, a nie tylko kilkoma jak teraz

jezeli o to chodzi, to zawsze tak bylo.
w broni jest rozrzut, trzeba podejsc blisko do gracza aby wiecej kul go trafilo, jak jestes dalej, to mniej go trafi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Nie o to chodzi, nawet jak z bliska strzelasz i wszystkie lecą w niego, to tylko 2/3 na 10 zadaje obrażenia
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości