wyłączenie negatywnych punktów reputacji
#1
proponuję wyłączenie negatywnych punktów reputacji. najczęściej opinie nie są uzasadnione i tylko ludzie się mszczą. ja bym najchętniej dał zwyczajne "Lubię to!" przy postach.
#2
TAK ;-;
Zostawiłbym tylko neutrala i pozytywa,
#3
A ja bym wógole usunął te reputację.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Zaaa, sam mam większość negatywów za to, że dałem komuś.

(07-28-2017, 19:19)Tails napisał(a): A ja bym wógole usunął te reputację.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze bardziej za
Niedostępny
#5
Życie ty dajesz komuś pozytywną i piszecie by wam dał to macie tak samo z minusa i... Logiczne użyć mózgu tak trudno?
#6
Tylko pytanie po co? Reputacja nie jest najważniejsza. W takim wypadku może też usunąć nieuzasadnione plusy? Jak na logikę macie kogoś za wroga/osobę której nie lubicie najczęściej nie lubi ona też was i dlatego prędzej czy później osoba X da osobie Z minusa a za jakiś czas osoba Z da osobie X minusa. I podobnie jest z plusami (no chyba że ktoś lubi lipiec i chce żeby mu też dać plusa no ale co z tym zrobimy?)
........................................UwU
Niedostępny
#7
A kto w ogóle patrzy na reputację? Oprócz tych, którzy się tak żarliwie mszczą za uzasadnione minusy? ;P
#8
(07-28-2017, 19:42)Rider napisał(a): A niekiedy się zdarza, że się dostanie minusa "bo tak"

Musiał mieć jakiś powód, musiał go ktoś tym wkurzyć. Ja uważam żeby nic nie robić bo to pokazuje tylko jak dla was ważne są te plusy.

//Edit: Rajder nie usuwaj postów ;C
........................................UwU
Niedostępny
#9
Więc mówię... Skasujmy te reputacje całkowicie.

Nie są tu potrzebne, w większości plusy nie dostanie się za jakoś wartościową treść czy ze względu że kogoś ktoś lubi, tylko na zasadzie "plus za plus".

I po co to?
Skasujmy to.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Nie są ważne, ale to po prostu fajny dodatek, lepsze były by lajki albo diamenty pod profilem i tyle, zamiast tej reputacji.
//Edit: Gdyby to zostało wprowadzone, to każdy plusik byłby zamieniony na diament a minusy zostały by usunięte i najlepiej, żeby dało się dodawać treści do tych diamentów.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości