Kolejne Slownictwo/Wulgaryzmy/Nie ladne slowa ;)
#1
Wiktor
Tr3busz
Slownictwo/Wulgaryzmy/Nie ladne slowa
http://imgur.com/a/hvOb9
#2
Chyba za te słowa to ban na 3 godziny (sam napisałem 1 przekleństwo na tyle dostałem a przecież każdy tu jest równy więc chyba powinien dostać na tyle samo lub więcej).
........................................UwU
Niedostępny
#3
Troche mało chyba ze ban na godzine ale on go pewnie nawet nie odczuje bo moze juz spac.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
(07-26-2017, 18:52)Mateuu napisał(a): Chyba za te słowa to ban na 3 godziny (sam napisałem 1 przekleństwo na tyle dostałem a przecież każdy tu jest równy więc chyba powinien dostać na tyle samo lub więcej).

Przestań to pisać cały czas, dostałeś bana bo jesteś osobą toksyczną nie dziwię się hubowi....
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#5
(07-26-2017, 21:13)Dynvmo napisał(a):
(07-26-2017, 18:52)Mateuu napisał(a): Chyba za te słowa to ban na 3 godziny (sam napisałem 1 przekleństwo na tyle dostałem a przecież każdy tu jest równy więc chyba powinien dostać na tyle samo lub więcej).

Przestań to pisać cały czas, dostałeś bana bo jesteś osobą toksyczną nie dziwię się hubowi....

Sam jesteś toksyczny (nie rób dramy pls bo dopiero co mnie przepraszałeś). Chodzi o to ze chyba jest nowy regulamin banowania skoro napisałem 1 przekleństwo i ban.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości