Propozycja
#1
Witam, chciałbym poruszyć temat rangi "Elite" na classic, skoro na skyblocku i waterblocku są vipy, svipy i elite to czemu na classicu jest tylko vip i svip ? cena mogłaby być taka sama, czyli 30,75 zł lub minimalnie niższa o np 4 zł ze względu na lepszą opłacalność i mogła by trwać 90 dni z takimi samymi uprawnieniami jak na vip/svip lub 60 dni z dodatkowymi rzeczami, np diax set na start, 10k$, dostęp do endu lub nieba (lecz tu trzeba kombinować z aether mode i wydaje mi się, że nie warto) i możliwość posiadania 4 działek i sethome, lecz lepiej na 90 dni bez dodatków, ponieważ według mnie 3 działki są wystarczające. Nazwa mogłaby być inna, np MEGAVIP czy ULTRAVIP.
#2
Przepraszam, ale jestem na nie :/
Tak jak jest teraz jest dobrze
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
Jestem za to może być fajny pomysl, a jak już by miały być 4 działki (co mi się podoba ale cichy się nie zgodzi) to by musiał kosztować minimum te 30 zł.
........................................UwU
Niedostępny
#4
O ile na S1, S2 to się sprawdza, to czy na Classicu i Prisonie jest to potrzebne? Samo 90 dni, to kiepski pomysł, zamiast tego musiało być coś innego np: 5 działek.

Wtedy mogło być to ciekawe. Tak to lipa.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(07-22-2017, 17:40)Tails napisał(a): O ile na S1, S2 to się sprawdza, to czy na Classicu i Prisonie jest to potrzebne? Samo 90 dni, to kiepski pomysł, zamiast tego musiało być coś innego np: 5 działek.

Wtedy mogło być to ciekawe. Tak to lipa.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Również uważam że działki bylyby ciekawsze ale byla by dozą przepaść między svipem a rlite dlatego uważam że nie 5 działek a 4 i to samo z sethome.
........................................UwU
Niedostępny
#6
Sam pomysl mi sie nie podoba z elite na classic/prison. Mozna by dodac w sumie MegaVip, czyli zastepce Elite.
Ale przy tym jest minus, ze trzeba jakos svipa ulepszyc. Ja bym byl za 5 sethome, 4 dzialkami + jakis lepsze itemy po zakupie rangi oraz 10 000$. Wtedy by moze bylo cacy. A takto to nie wiem, ale chyba byly tego typu watki.
#7
(07-22-2017, 18:05)M_A_T_I napisał(a): Sam pomysl mi sie nie podoba z elite na classic/prison. Mozna by dodac w sumie MegaVip, czyli zastepce Elite.
Ale przy tym jest minus, ze trzeba jakos svipa ulepszyc. Ja bym byl za 5 sethome, 4 dzialkami + jakis lepsze itemy po zakupie rangi oraz 10 000$. Wtedy by moze bylo cacy. A takto to nie wiem, ale chyba byly tego typu watki.

Za dużo, na takie coś cichy w życiu się nie zgodzi, jezeli komuś będzie zależało na 4 działkach to go kupi np ja xD
Ale 5 sethome to też za dużo lepiej dac 4 czyli tyle samo ile działek, diax set na nie i 10k może być ale czy cichy się zgodzi.
........................................UwU
Niedostępny
#8
Więcej sethome może być, ale nie więcej działek. 10k i diaxowy set bez znaczenia
Niedostępny
#9
Dodatkowo mozna tez dodac oczywiscie cos nowego dla rangi supervip.
Na przyklad komende /hat, ktora zostala usunieta z skyblocka i waterblocka.
#10
Większości osób hajs i diax set jest obojętny ale dla cichego nie dlatego set niech zostanie żelazny 10k obojętnie ale moim zdaniem można dać tę 1 działkę więcej oraz sethome, uważam że 5 sethome to już za duzo
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości