Skrocony ban.
#1
Wczoraj _MW_I_K_ dostal bana za multikonto na 4 dni.
Wlasnie tym sposobem Cichusku skrociles mu bana 14 dniowego. Prosilbym o poprawienie tego bledu.
#2
globalny ban jest na 4 dni, a na classic jest na 10 dni.
powinno to dzialac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(07-21-2017, 15:14)Cichusek napisał(a): a na classic jest na 10 dni.
Nie chcę nic wypominać, ani ten teges, ale na początku oskarżony (_MW_I_K_) dostał bana na 14 dni (do 2 sierpnia), po czym nagle, kilka minut pózniej, ban zostaje skrócony do 10 dni (do 29 lipca). Jak to jest możliwe?

Doskonale pamiętam, jak patrzyłem na tablicę banów i _MW_I__ miał bana do 2 sierpnia. Wchodzę na chwilę na forum, wracam na tablicę, po czym _MW_I_K_ wraca na górę tablicy (bo nie był na górze) i patrzę: ban do 29 lipca.

Czemu mi się myli lipiec z lutym? Cały czas tak się mylę! xD

Niedostępny
#4
(07-21-2017, 23:21)Iam napisał(a):
(07-21-2017, 15:14)Cichusek napisał(a): a na classic jest na 10 dni.
Nie chcę nic wypominać, ani ten teges, ale na początku oskarżony (_MW_I_K_) dostał bana na 14 dni (do 2 sierpnia), po czym nagle, kilka minut pózniej, ban zostaje skrócony do 10 dni (do 29 lipca). Jak to jest możliwe?

Doskonale pamiętam, jak patrzyłem na tablicę banów i _MW_I__ miał bana do 2 sierpnia. Wchodzę na chwilę na forum, wracam na tablicę, po czym _MW_I_K_ wraca na górę tablicy (bo nie był na górze) i patrzę: ban do 29 lipca.

Czemu mi się myli lipiec z lutym? Cały czas tak się mylę! xD

na poczatku dalem mu bana na 14 dni, ale po chwili poprawilem na 10.
wiadomo tylko, ze kogos okradl, ale nie ma dowodow na to co ukradl, rownie dobrze mogl zabrac tylko 1 bloczek dirtu.
ban jak na sam fakt kradziezy i tak jest dosyc dlugi.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości