Niby zgapianie
#21
Nie zmieniam tematu, uważam, iż korona ci z głowy nie spadnie jeśli będzie ten sklep stał, nawet gdy zmienię wygląd to nic nie da (Tylko ty będziesz się czuł lepiej) Sama rzepielinka przyznała się do tego, że kopiuje budowle od innych i nic to nie zmienia na serwerze...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#22
(07-16-2017, 16:21)Dynvmo napisał(a): Nie zmieniam tematu, uważam, iż korona ci z głowy nie spadnie jeśli będzie ten sklep stał, nawet gdy zmienię wygląd to nic nie da (Tylko ty będziesz się czuł lepiej) Sama rzepielinka przyznała się do tego, że kopiuje budowle od innych i nic to nie zmienia na serwerze...

Jak piałem spadnie, znowu zmieniasz temat raz ze kopiuje od innych ale nie możesz podać przykładu. Dziwne nieprawdaż? Teraz zmieniasz temat na rzeplinke, a co mnie ona? niech robi co chce ty nie jesteś nią a ona mojego sklepu nie skopiowała więc mam to gdzieś. Zmiana wyglądu da dużo, nie dostaniesz bana za kopie, wykażesz się kreatywnością no i jak napisałeś będę się lepiej czuł.
Ja bym zakończył temat i poczekał na cichego bo zaczynasz wymyślać.
........................................UwU
Niedostępny
#23
zmienię bloki złota na żółtą glinę i elo
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#24
(07-16-2017, 16:31)Dynvmo napisał(a): zmienię bloki złota na żółtą glinę i elo

To za dużo ci nie da, będzie nadal identyczne, po 2 środek też jest identyczny.
Powiem tyle, jesteś uparty jak osioł bo już chyba 2 lub 3 raz kopiujesz lidla jakbyś nie mógł czegoś wlanego wymyślić.
........................................UwU
Niedostępny
#25
2*
Nie miałem czasu wymyślić czegoś nowego
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#26
(07-16-2017, 16:34)Dynvmo napisał(a): 2*
Nie miałem czasu wymyślić czegoś nowego

Twój problem.
Poczekajmy na cichego okej? Tak będzie najlepiej bo jak już pisałem wyżej, zazynasz wymyślać.
........................................UwU
Niedostępny
#27
Niech ci będzie
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#28
I po co ten spam dynvmo zmodernizuj troche wnetrze i obudowe zewnetrzną i w taki sposob unikniesz bana poszukaj czegos w internecie.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#29
Kiedy taki wygląd jaki jest mi się podoba ...
Nie potrafisz tego zrozumieć ?

Jak zmienie wygląd to odechce mi sie grać tak jak na prison (Musialem zmienic wyglad, skonczylem tam gre)
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#30
Dodaj jakies literki czy cos dodaj pare blokow i nikt nie bedzie sie ciebie czepiał.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości