Niby zgapianie
#31
(07-16-2017, 17:15)Dynvmo napisał(a): Kiedy taki wygląd jaki jest mi się podoba ...
Nie potrafisz tego zrozumieć ?

Jak zmienie wygląd to odechce mi sie grać tak jak na prison (Musialem zmienic wyglad, skonczylem tam gre)

Trzeba było nie kopiować i tyle. To że ci się podoba mój sklep to nie jest wytłumaczenie. Trudno nie nasz problem że ci się "odechce" grać na classic.

(07-16-2017, 17:17)RumburRak napisał(a): Dodaj jakies literki czy cos dodaj pare blokw i nikt nie bedzie sie ciebie czepiał.

Pare bloków tu nic nie zmieni bo to kopia 1:1
........................................UwU
Niedostępny
#32
(07-16-2017, 15:49)Dynvmo napisał(a): Cichusek: sam to nazywasz kopiowaniem, wiec raczej to nie bedzie wporzadku.
to jest czyjs pomysl, nie ladnie tak krasc.
Nie mówił nic o usunięciu...

to raczej nasuwa sie samo przez sie, ze skoro nie wolno kopiowac to trzeba usunac budowle.
wiesz, ban za kopiowanie jest jednorazowy, jak po nim nie przerobisz dzialki, to jest ona usuwana.
ten ban jest nakladany tylko po to abys mogl sie od niego odwolac na forum np. poprzez pokazanie nam jakiegos tutorialu z internetu gdzie ktos buduje identyczna budowle. wiele nowoczesnych domkow na serwerze jest zazwyczaj zgapianych z google, w takim przypadku jak jakis znajdziesz i nam pokazesz, ze tez z niego korzystales i ze nie jest to pomysl innego gracza z serwera to zostaniesz odbanowany, ale raczej tego sklepu to nie dotyczy.
reasumujac skoro nie musze cie banowac bo dobrze wiesz, ze zle zrobiles, to powinienes przerobic swoja dzialke, inaczej bedzie zle.

jest to czyjs autorski pomysl i nie wolno go powielac bez czyjejs zgody.
temat uwazam na zamkniety, masz pare dni na wprowadzenie jakichs powaznych zmian w jego wygladzie i tyle.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości