Porady,zgłoszenie i moje odejście :)
#1
Mn:Kasztan3d
No:Kasztan3d
Os: Wink
Dowody: Wystarczające zeznania Wink
Witam.W związku iż odchodzę chciałem sam się zgłosić do odbanowania.
Popełniłem wiele zbrodni oto niektóre z nich:
Używanie xraya
Multikonta
Okradanie działek.

Ja chciałem dodać od siebie kilka rzeczy.W związku z tym iż tak czy siak odchodzę chciałem przekazać administracji i innym graczom kilka słów które uważam ze mogą się dla innych okazać szokujące a dla innych chlebem powszednim.
Chciałem zacząć od problemu cheaterów na naszym ukochanym classicu który jest w niesamowitej skali.3/4 Tego serwa to użytkownicy xraya,speedmina,i innych cheatow.Wielokrotnie byłem świadkiem jak nowy gracz zakładał obok mnie działke ,na nastepny dzień ville i ogrodzenia z diamentów i całe sety 4/3/3 .Ja rozumiem że ktoś może ma smykałke do interesów ,no ale sry ,nie na taką skale,i nie wieże ze co 2 gracz na tym serwie to Janusz Biznesu.
Sprawa kolejna dotycząca okradania działek.Robiłem to cały czas ,zaprzestałem 2/3 tygodnie temu kiedy byłem już tak bogaty że nie opłacało sie okradać,ze wzgledu na mały urobek.
Sposób wygląda następująco:
------------------------------
Także przyznaję sie do posiadania około 50-70 multikont.

I żeby było jasne ,ja nie pisze tego posta bo mi się zrobiło żal tych wszystkich ludzi którzy kończyli przeze mnie grę.Ja po prostu chce żeby administracja zrobiła coś z takimi oszustami jak ja.

Na sam koniec chciałem pozdrowić wszystkich graczy serwera Sky-Land.pl .

Peace,yo.
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości