Chyba mam za mało hajsu
#1
Witam,
Mam wrażenie iż po wczorajszej awarii mam za mało pieniędzy na koncie, bo miałem chyba coś w okolicach 450k a teraz mam tylko 435k, wszystko by się zgadzało gdyby nie to że zniknęły moje torbiele (1 stak i 15 sztuk) zakupione u hmurki za 21k oraz kilka innych itemów np. 8 staków białej wełny, siodła (16) i coś tam jeszcze chyba było. Widocznie z powodu awarii co prawda nie zniknęło wszystko aż do 3:30 wczorajszej nocy ale do jakichś 15-20 minut przed awarią. Można to jakoś sprawdzić i ewentualnie liczyć na zwrot itemów albo $$$?
Pozdrawiam, Zakopanu_TrupXD
#2
Myślę,ze powinieneś odzyskać Big Grin
[Obrazek: e16c7829e84f3c73a30ac3d590ace245.jpg]
#3
serwery nie zostaly cofniete tzn. uruchomione na zapisanej kopii z 3:30, tylko z aktualnych plikow.
podczas tego gdy padla maszyna, to serwery nie zostaly poprawnie wylaczone i zapisane, tylko dostaly takiego crasha dlatego po ich uruchomieniu mogla wystapic jakas cofka, mysle ze nie wiecej niz na 30min.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Czyli mogę liczyć na odzyskanie chociaż tych torbieli, siodeł i wełny ? :Smile
#5
(07-06-2017, 11:35)Zakopanu_TrupXD napisał(a): Czyli mogę liczyć na odzyskanie chociaż tych torbieli, siodeł i wełny ? :Smile

ze wzgledu na to ze byla taka cofka, to nie bardzo jest to mozliwe bo nie wiadomo co miales Sad
na przeprosiny wrzucilem na facebooka pare kodow na Vipa, wiem ze nie kazdemu przypadnie ta ranga, no ale to juz lepsze niz nic..
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości