Co jest?
#1
Otoz tak, wywalilo mnie z serwera, wchodze znowu, chce zobaczyc jakie mam statystyki, wpisuje /stats a tu 19 killi i 119 dedow! To samo w dziennym. Mialem w dziennym chyba z 60 dedow i 500 killi, a w normalnym takie jakie mam. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale mam takie staty, a mialem lepsze. Prosilbym o naprawienie tego.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
(07-05-2017, 18:59)M_A_T_I napisał(a): chyba z 60 dedow i 500 killi,

Każdy tu jest traktowany tak samo więc musisz mieć jakiś dowód że miałeś te 500 zabójstw. W dodatku jeżeli nie ma żadnego zapisu ile miałeś wcześniej śmierci to chyba będzie trzeba ci dać tyle samo śmierci ile zabójstw.
........................................UwU
Niedostępny
#3
(07-05-2017, 19:04)Mateuu napisał(a):
(07-05-2017, 18:59)M_A_T_I napisał(a): chyba z 60 dedow i 500 killi,

Każdy tu jest traktowany tak samo więc musisz mieć jakiś dowód że miałeś te 500 zabójstw. W dodatku jeżeli nie ma żadnego zapisu ile miałeś wcześniej śmierci to chyba będzie trzeba ci dać tyle samo śmierci ile zabójstw.
Mozna to chyba nawet jakos sprawdzic, ile mialem przed ta zmiana...
#4
po prostu slabo Ci idzie :p
Siemka 
#5
Powiedzial ten co ranking na mulciakach wbija
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#6
(07-05-2017, 19:31)RumburRak napisał(a): Powiedzial ten co ranking na mulciakach wbija

mialem tylko 1 MK jak dostalem bana mialem taki ból **py że juz nie robie MK (uzalezniony jestem od tego serwa) :o
Siemka 
#7
(07-05-2017, 19:30)ArcziAreczek25 napisał(a): po prostu slabo Ci idzie :p

Ta jasne, mnie wiecej stac niz 119 dedow i 19 killi. DZisiaj mialem kolo 500 killi i 60 dedow chyba, z reszta nwm mi chodzi o naprawienie tego bugu i przywrocenie mi statystyk dzisiejszych.
#8
(07-05-2017, 19:36)M_A_T_I napisał(a):
(07-05-2017, 19:30)ArcziAreczek25 napisał(a): po prostu slabo Ci idzie :p

Ta jasne, mnie wiecej stac niz 119 dedow i 19 killi. DZisiaj mialem kolo 500 killi i 60 dedow chyba, z reszta nwm mi chodzi o naprawienie tego bugu i przywrocenie mi statystyk dzisiejszych.

Problem jeżeli cichy nie znajdzie zapisu a ty nie masz ss, wtedy cichy nie będzie mógł ci przywrócić tych zabójstw i śmierci bo nie masz dowodu że akurat tyle i tyle ich miałeś.
........................................UwU
Niedostępny
#9
powiem tyle, to jest watek ewidentnie do administracji wiec niektórzy nie powinni się tu wypowiadać Wink poczekaj na cichego mati.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
Byl restart o 0:00 chyba i o 3:00 i wciaz pisze mi w ogolnym, ze mam tyle dedow ile mam oraz killi 200 cos. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale prosilbym o naprawienie tego


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości