Ded w lawie
#1
Witam,
O +/- godzinie 17:30 dzisiaj zginąłem w lawie po 1 sekundzie od wpadnięcia do niej (w ciągu 1 sekundy otrzymałem uderzenie za całe hp). Straciłem ity o wartości około 50k (kilofy: 4/3/3, 4/3, 4/3/1, miecz 4/3/3/2) Cry można coś z tym zrobić lub liczyć na ich odzyskanie ? Cry
#2
Było uważac nie odzyskasz.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
widocznie było płytko i się zabiles Sad
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
ale właśnie głęboko wpłynąłem, na jakieś 6 kratek
#5
no nic nietzeba było wskawac chyba widziałes lawe to poco do niej wskawkiwałes to było wiadome ze mozesz sie spalic a popiersze set ci mugł w lawie pasc i mogło by cie zabic na hita ...


_______________________

NO I KAPPA Tongue
#6
Może kopał pod siebie ?
Myśl.
A i Zakopanu_TrupXD to tylko 50k Smile
Więc to jest nic.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#7
ale słuchac lawe jak jest sie podnią
#8
(07-04-2017, 18:23)FrockerA napisał(a): ale słuchac lawe jak jest sie podnią

Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi.

Chodzi o to, ze zakopanu mial na sobie set i full hp, dotknal lekko lawy i zdedal. To nie jest tak, ze se skakal do lawy, mogl sobie kopac i wpasc przypadkowo do niej, lub ghast go zrzucil, albo blaze z twierdzy. Wszystko jest mozliwe.
#9
(07-04-2017, 18:34)M_A_T_I napisał(a):
(07-04-2017, 18:23)FrockerA napisał(a): ale słuchac lawe jak jest sie podnią

Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi.

Chodzi o to, ze zakopanu mial na sobie set i full hp, dotknal lekko lawy i zdedal. To nie jest tak, ze se skakal do lawy, mogl sobie kopac i wpasc przypadkowo do niej, lub ghast go zrzucil, albo blaze z twierdzy. Wszystko jest mozliwe.

prawdopodobnie do niej wpadl, dostal laga lub scinke i zginal zanim sie zorientowal.
nie zmienia to faktu, ze mogl uwazac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości