ciemny styl
#1
Tak ostatnio pomyślałem, że można by dodać ciemny styl na forum. Wiele osób przegląda forum w późnych godzinach i taki jasny razi w oczy.. Tutaj znalazłem przykładowy styl, który wystarczy przerobić: http://pecetowicz.pl/splat-dark-by-baku-mybb-t55582/
  Odpowiedz
#2
Za bo rzeczywiście rzi w oczy jak masz kontrast i jasność na min a i tak wali po oczach
  Odpowiedz
#3
Również jestem za.
  Odpowiedz
#4
Szczegolnie jak masz laptopa i jak podlaczysz do ladowania to janosc na maksa i potem zaczynaja oczy nawalac...

Jestem za.
  Odpowiedz
#5
Ja tam po nocach nie siedzę, ale po prostu lubię takie ciemne style, więc także prosiłbym o dodanie go.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#6
fajny ten czarny
ale te kontury i szary baner już ne
Skype: Sq4w13L
  Odpowiedz
#7
cos tam dodalem.
idealny moze nie jest, ale jest ciemniejszy niz aktualny.
mi np. bardzo ciezko sie do niego przyzwyczaic, dlatego wole uzywac domyslnego stylu.

jedyne bledy jakie zostaly i nie moge ich zlikwidowac, bo sa "globalne" na wszystkie style:
- jasne okienko pisania wiadomosci pw, lacznie z polem na nick itp
- jasne okienko pisania nowego tematu/odpowiedzi (nie tej szybkiej)
- srednio pasujace niebieskie przyciski pod postami np. Napisz PW, Odpowiedz, Podglad itp
- malo widoczne ikonki na liscie tematow informujace o nowych odpowiedziach lub jej braku (zlewa sie z tlem, przynajmniej mi sie tak wydaje)

styl nazywa sie Sky-Land Dark i jest dostepny w panelu uzytkownika.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#8
ej panie majster?

a jesteś w stanie dodać coś takiego że masz całe tło pomiędzy okienkami... i mógłbyś to jakims obrazem/tłem z mc zastąpić?
Skype: Sq4w13L
  Odpowiedz
#9
Cichy, kolorystyka "cytuj, zgłoś" itd, trzeba ją zmienić. Tak samo kontrast wszystkich dodatków, typu gracz. To samo widget Skyland na głównej, i wpisywanie do shoutboxa. Oraz niebieska czcionka nie pasuje, jakąś ciemniejszą czy coś. I te creepery ciemniejesze i będzie IDEALNIE. I pomarańczowy kolorek huba nie pasuje
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
(07-04-2017, 11:10)Tomson napisał(a): I pomarańczowy kolorek huba nie pasuje

rozowy będzie ok xD Smile no ale rzeczywiście, niebieskie nicki troche nie pasuja
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości