Kto chce"
#11
lepiej jak ja napisałem najłatwieszy sposob i dla Cichego w consoli ftp i dla nas
Niedostępny
#12
(07-01-2017, 10:03)RumburRak napisał(a):
(07-01-2017, 10:02)JTdiro napisał(a): To może zrób żeby nie dało się otwierać i niszczyć skrzynek?

A co by to mialo na celu xd yo juz wtedy lepiej zebt w ogole nie bylo

W kopalniach są pajęczyny
Niedostępny
#13
(07-01-2017, 10:04)JTdiro napisał(a):
(07-01-2017, 10:03)RumburRak napisał(a):
(07-01-2017, 10:02)JTdiro napisał(a): To może zrób żeby nie dało się otwierać i niszczyć skrzynek?

A co by to mialo na celu xd yo juz wtedy lepiej zebt w ogole nie bylo

W kopalniach są pajęczyny

w sklepiku tez sa.
w sumie to da sie zablokowac, przynajmniej powinno.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
to mozna losowo zablokowac i co reset inne skrzynki (i tak dalej i tak dalej) z podpisem jak ktos otworzy (zamknięta aż do kolejnego resetu)
Niedostępny
#15
(07-01-2017, 10:11)BKPL BrunoKastner napisał(a): to mozna losowo zablokowac i co reset inne skrzynki (i tak dalej i tak dalej) z podpisem jak ktos otworzy (zamknięta aż do kolejnego resetu)

to juz nie jest mozliwe.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
wszystko jest możliwe ; ) jeżeli się chce a tak to ustawiłeś surowcową na ile kratek 10k czy ile ? od chodzenia po świecie
Niedostępny
#17
(07-01-2017, 10:14)BKPL BrunoKastner napisał(a): wszystko jest możliwe ; ) jeżeli się chce a tak to ustawiłeś surowcową na ile kratek 10k czy ile ?

mapa surowcowa nie ma granicy, to normalny swiat.
jedynie losowy teleport jak dobrze pamietam dziala w obrebie 2000 kratek.
jutro po prostu wgra sie nowa mapa, bez struktur.
to najlepsze rozwiazanie, po prostu nie chce aby co 5 dni ktos odbieral w kolko te same itemy, nawet jakbym wylaczyl /sethome na surowcowej, to istnieja klasyczne koordynaty.
dzisiejsze kopalnie i wioski mozecie uznac na wakacyjny prezent, przynajmniej macie troche zabawy ze znalezieniem skrzynek.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
teraz mi coś podsonołes pomysł
że tylko na 1 dzień są kopalnie tak to teraz zrobiłeś przez te 30 dni a tak to wgrasz tą samą mape na tym samym seed ale bez kopalń itp (minievencik co 30 dni)
tak też można
no chyba że ci się nie chce
Niedostępny
#19
(07-01-2017, 10:24)BKPL BrunoKastner napisał(a): teraz mi coś podsonołes pomysł
że tylko na 1 dzień są kopalnie tak to teraz zrobiłeś przez te 30 dni a tak to wgrasz tą samą mape na tym samym seed ale bez kopalń itp (minievencik co 30 dni)
tak też można
no chyba że ci się nie chce

pomyslimy.
w sumie dobry prezent na dzien dziecka itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości