Spawn
#1
Niektórzy ciągle pytają co z nowym spawnem który zaproponowałem i zacząłem budować (Prison)
Edit: możliwe że skończe do końca tego tygodnia Tongue
Kek
#2
Pytanie do Cichego - czy można wgrać najprostszy plugin do ustawiania osadników komendą?
Nie robiłyby one kompletnie nic a nadawałyby fajny klimat - wiem że taki plugin to raczej chwila a na nowej mapie paru osadników na spawnie bardzo się wpasuje Big Grin
Kek
#3
(06-29-2017, 14:25)elektron205 napisał(a): Pytanie do Cichego - czy można wgrać najprostszy plugin do ustawiania osadników komendą?
Nie robiłyby one kompletnie nic a nadawałyby fajny klimat - wiem że taki plugin to raczej chwila a na nowej mapie paru osadników na spawnie bardzo się wpasuje Big Grin
nie bardzo, nie chce takich zbednych pluginow.

jak skonczysz mapke, to podeslij mi na pw linka do pobrania najlepiej ze screenami.
jak mi sie spodoba, to z czasem wgram ja na serwer (w najblizszych dniach ma malo czasu na to), a jak nie, to moze ja troche zmodyfikuje i zobaczymy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
   
Czy taka forma spawnu pasuje? Chodzi mi o otwarty
Dodam jeszcze że wymiarowo można go porównać do całości (kółko z tyłu)
   
Zrobiłem wszystkie wymagane elementy mapy dlatego pytam graczy - chcecie w miejscu trawy parkour? Coś innego?
Kek
#5
Ladnie nawet. Widze ze taki gorki porobiles, na np. /warp piaskownica, a gdzie jest na /warp drewno? Dodatkowo craftingi...
#6
Warp drewno jest blisko wysokiego drzewa - leży tam pień tylko że na ss go nie widać.
Craftingi - dodać? przenieść? Bo nie rozumiem
Kek
#7
Mi się podoba. Szczerze wolałbym aby to wszystko mieściło się w zamkniętych pomieszczeniach, ale tak też jest dobrze.

Dobra robota, Elektron. 😀

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
(06-29-2017, 18:25)Tails napisał(a): Mi się podoba. Szczerze wolałbym aby to wszystko mieściło się w zamkniętych pomieszczeniach jak kiedyś
W pomieszczeniach jest sklep, wymieniarki i enchant - dodałem dekoracyjnie stołówke z tyłu miejsca spawnu - porobie ss i jakoś około 20 godziny wstawie
Edit: 1 koncepcja miała być całkowicie w zamkniętym pomieszczeniu ale Cichy stwierdził że ponury klimat nie zachęci graczy do gry - zgadzam się z tym więc robie pół na pół ale też staram się utrzymać klimat więzienia a jednocześnie zachowac zieleń którą też lubie - ciężkie zadanie
Kek
#9
Zrob ten parkour z nagroda, np. Diamentowa Zbroja konska.
#10
(06-29-2017, 18:29)M_A_T_I napisał(a): Zrob ten parkour z nagroda, np. Diamentowa Zbroja konska.
Proszę, żadnych parkurów z nagrodami. To nie S1, S2

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości