Czy on na pewno zasługuje na unbana?
#1
Witam
M_A_T_I w końcu nagrabił sobie, używając cheatów tym samym dostając perma. Ale teraz okazuje się że jego ban został skrócony do 5 dni i zostanie odbanowany 3 lipca.
Wyjdzie na to że jego ban będzie trwał niecałe 7 dni. Sad http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=29000 Chcemy się dowiedzieć, czemu jego "permamenty ban" ma trwać tylko 7 dni?! Wiele było przypadków że odbanowywano osoby które mają permy, ale nigdy po niecałych 7 dniach bana! Sad
Uważamy że to nie sprawiedliwe, że osoba która zrobiła tyle złego tak szybko otrzymuje unbana. Tym bardzej że on w sumie nie wyniosł z tego żadnej lekcji! Nadal zachowuje się tak jak się zachowuje, usiłuje nam wszystkim wmówić że jestem kłamcą i manipulantem ponieważ to ja zgłosiłem jego doskonale widoczną killaure.
Sytuacja jest tym bardzej żałosna, że Mati sam zgłosił setki osób z cheatami, wszystkich poucza o przestrzeganie regulaminu który sam notorycznie łamie, wyśmiewa się z biednejszych osób na serwerze... Po za tym co jak co, ale on chyba najlepiej powinnien wiedzieć że nie wolno używać cheatów, tym bardzej wszystkich dziwi to że unban nastąpił tak szybko...
Pamiętam że kiedyś była taka sytuacja że pewna dziewczyna skarżyła się że jej pierwszy ban za cheaty miał trwać 10 dni zamiast 7. Odpowiedź Cichuska brzmiała tak: że jest ona już dość długo na serwerze i powinna wiedzieć że nie wolno cheatować. Wieć jak to działa? Na zasadze równi i równiejszi? Czujemy że to nie sprawiedliwe tak łagodnie potraktować tak toksycznego gracza, bo ilu z nas tu obecnych doświadczyło by tak łagodniej kary, co on? Zgaduje że nikt. Sad
Wszyscy bardzo prosimy aby nie skracać mu aż tak tego UB. On nic z tego nie zrozumiał, nadal będzie używać cheatów tyle że będzie się z tym lepiej ukrywał... Nadal będzie obrażał, zachowywał się jakby nikt nie liczył się po za nim... Nawet podczas bana złamał regulamin w postaci stworzenia multikonta. Nick prawdopodobnie to: Varians
Ban ma być po to, aby wyeliminować osoby które uprzykszają gre innym, a M_A_T_I taką osobą jest... Jak już mówiłem, on po banie nadal będzie robić to co robi, jemu nie można ufać, to bardzo fałszywa i dwulicowa osoba...
Ja rozumiem że nawet najwiekszy cham zasługuje na szanse, ale żeby tak szybko go odbanować? Idąć tym tokiem rozumowania, jak pójdzie do więzięnia za zabójstwo kogoś to wyjdzie po paru mięsięcy za dobre sprawowania lub coś w tym stylu. To ma być sprawiedliwość? Sad
Bardzo proszę aby Cichusek i Hub to przemyśleli...

Bardzo was proszę, nie pozwólcie tak toksycznemu graczowi nadal psuć innym przyjemność z gry...
Proszę, nie róbcie nam tego...
........................................UwU
Niedostępny
#2
Pewnienie nie miał cheatów (tak myślę), to był tylko lag, dlatego ma unbana Big Grin
Niedostępny
#3
(06-28-2017, 13:48)JTdiro napisał(a): Pewnienie nie miał cheatów (tak myślę), to był tylko lag, dlatego ma unbana Big Grin
Jakby tak było, to całkowicie by mu tego bana skasowali, a nie skrócili. Dowód był dobry.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
(06-28-2017, 13:48)JTdiro napisał(a): Pewnienie nie miał cheatów (tak myślę), to był tylko lag, dlatego ma unbana Big Grin

Czy ty widziałeś ten filmik? Tam ewidentnie widać cheaty, gdyby ich tam nie było by nie miał bana.
........................................UwU
Niedostępny
#5
Dlaczego wypowiadacie się za wszystkich?
Tylko wy macie problem o tego bana XD
#6
(06-28-2017, 13:51)Mateuu napisał(a):
(06-28-2017, 13:48)JTdiro napisał(a): Pewnienie nie miał cheatów (tak myślę), to był tylko lag, dlatego ma unbana Big Grin

Czy ty widziałeś ten filmik? Tam ewidentnie widać cheaty, gdyby ich tam nie było by nie miał bana.

To czemu ten nie dostał bana?
Niedostępny
#7
(06-28-2017, 13:53)JTdiro napisał(a):
(06-28-2017, 13:51)Mateuu napisał(a):
(06-28-2017, 13:48)JTdiro napisał(a): Pewnienie nie miał cheatów (tak myślę), to był tylko lag, dlatego ma unbana Big Grin

Czy ty widziałeś ten filmik? Tam ewidentnie widać cheaty, gdyby ich tam nie było by nie miał bana.

To czemu ten nie dostał bana?
Bo nie widać tam cheatów? A w przypadku Matiego widać doskonale?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Tak srenio. Powinien miec perma :p pewnie byl upierdliwy i w koncu dostal
#9
To, czy zasluguje na skrocenie bana, jest sprawa wylacznie administracji
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
(06-28-2017, 14:28)HubPlayGames napisał(a): To, czy zasluguje na skrocenie bana, jest sprawa wylacznie administracji

No... nie xd. Hub, a moze ty napiszesz swoja opinie? Dlaczego skrociles?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości