Mk.
#1
Nick: M_A_T_I
Nick Oskarżonego: JejJejJocker, FilipKox1337PL
Powód: MultiKonto
Dowód: Niepotrzebny.

Mozliwe ze wielkosc liter JejJejJocker moze byc nieprawdilowa, albo brakuje gdzies jedenego J.
#2
adresy IP sa te same, ale co mam niby zrobic jak na jedno z tych kont nie logowano sie od ponad 9 miesiecy?
ban na 4 dni nic tu nie da, widac, ze chlopak zmienil po prostu nick, a nie wiedzial ze nie mozna.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(06-25-2017, 10:13)Cichusek napisał(a): adresy IP sa te same, ale co mam niby zrobic jak na jedno z tych kont nie logowano sie od ponad 9 miesiecy?
ban na 4 dni nic tu nie da, widac, ze chlopak zmienil po prostu nick, a nie wiedzial ze nie mozna.

Wiec skad on wie ze to mulciak? Czyzby ze starych tematow i napisal skarge?
#4
(06-25-2017, 11:17)Myszak napisał(a):
(06-25-2017, 10:13)Cichusek napisał(a): adresy IP sa te same, ale co mam niby zrobic jak na jedno z tych kont nie logowano sie od ponad 9 miesiecy?
ban na 4 dni nic tu nie da, widac, ze chlopak zmienil po prostu nick, a nie wiedzial ze nie mozna.

Wiec skad on wie ze to mulciak? Czyzby ze starych tematow i napisal skarge?

Pochwalil sie mi na serwerze, ze ma drugie konto.
#5
(06-25-2017, 11:35)M_A_T_I napisał(a):
(06-25-2017, 11:17)Myszak napisał(a):
(06-25-2017, 10:13)Cichusek napisał(a): adresy IP sa te same, ale co mam niby zrobic jak na jedno z tych kont nie logowano sie od ponad 9 miesiecy?
ban na 4 dni nic tu nie da, widac, ze chlopak zmienil po prostu nick, a nie wiedzial ze nie mozna.

Wiec skad on wie ze to mulciak? Czyzby ze starych tematow i napisal skarge?

Pochwalil sie mi na serwerze, ze ma drugie konto.
Malo prawdopodobne. Gdyby tak bylo to by na nim gral. Poza tym, wszscy wiedza, ze nie mozna ci czegos takiego napisac, z wiadomych powodow.
#6
Wlasnie nie, bo na tamtym juz nie gra, pisal na serwerze tak.
#7
(06-25-2017, 11:43)M_A_T_I napisał(a): Wlasnie nie, bo na tamtym juz nie gra, pisal na serwerze tak.

Skoro na nim nie gra to po co zglaszasz?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości