zapomniałem hasła po kilku latach
#1
Exclamation 
Czy masz Premium: Nie
Twój nick: 12patryk12
Dowód/Screen*: nie posiadam. Zapomniałem hasła do tego konta, jak i do email, mogę podac jedynie email na którym było zarejestrowane konto. Chciałbym pograc na starym koncie :/
Pozdrawiam starą ekipe!
#2
Administracja nie da Ci hasla bez dowodu. Masz zmiennie IP?
#3
Konta w grze nie są rejestrowane na E-mail.
#4
IP zmienilo mi się paare razy znam numer telefonu na który kupowałem vipa i mniej więcej kiedy to było.
nie na email, ale konto na forum już jest rejestrowane.
#5
To poprosimy 6 pierwszych cyfr numeru teefonu i date mniej więcej ;P

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
Sorry czy Ty jesteś ktoś z moderacji? Nie sądzę. Czekam na wypowiedź administratora.
#7
(06-25-2017, 10:22)Prixbuum napisał(a): Sorry czy Ty jesteś ktoś z moderacji? Nie sądzę. Czekam na wypowiedź administratora.
Jezeli chcesz odzyskac konto, to podaj 6 pierwszych cyfr nimeu telefonu.
#8
733306
2014 bliżej stycznia bodajże

Kupowalem vipa na classicu
#9
(06-25-2017, 10:40)Prixbuum napisał(a): 733306
2014 bliżej stycznia bodajże

Kupowalem vipa na classicu

z tego numeru, owszem bylo cos kupowane, ale na pewno nie vip.
raczej punkty exp lub cos podobnego, bo na numer 7455 (4zl + vat), nie pamietam co jeszcze wtedy bylo za taka cene w sklepiku.
i w dodatku nie bylo to w styczniu, tylko w czerwcu.

adres IP masz niestety zmienny, konto nie jest premium, wiec ciezko bedzie ci udowodnic, ze nalezalo do ciebie.
najprosciej, to chyba bedzie jak zalogujesz sie na swoje konto na forum: http://forum.sky-land.pl/member.php?acti...e&uid=1965
a jak nie pamietasz hasla, to odzyskasz je za pomoca adresu email, bo raczej podales prawidlowy.
to chyba bedzie najbardziej wiarygodny dowod, ze konto nalezy do ciebie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
minęły 3 lata... nie mogę wszystkiego pamietac. ze 2 razy kupowałem exp wraz z graczem Konrad694345 bodajże, kamill6785, jeśli tacy mieli nick. vipa kupowałem pewnie z innego numeru telefonu jak nie z tego. Konto na forum... nie pamiętam hasła do o2.pl... Co ja mam w takiej sytuacji zrobić? szkoda starej ekipy :/ pamiętam paru ludzi ... puyan07, raYz, Minecraft4ever, adik567 i inni szkoda tracic znajomości ;d :/ Naprawde nie ma innej opcji ? szkoda by bylo


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości