Chcesz aby dodano ponizsza bron?
stanowczo na tak
59.38%
19
moze byc
15.63%
5
obojetne mi to
3.13%
1
raczej nie
12.50%
4
absolutnie
9.38%
3
32 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

c4
#31
naprawdę będziecie tego używać?
szkoda że ktoś kiedyś tam pisał o nasionkach na 1f a tu prosz... Sad
zresztą róbcie co chcecie
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#32
wedlug mnie to moze spowodowac brak graczy na takim 1f poniewaz ludzie juz sie denerwuja gdy przychodzi vip i ciagle rzuca nasiona.. a co to bedzie gdy kazdy gracz bedzie mial dostep do czegos podobnego
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#33
(06-24-2017, 17:27)Snaxx napisał(a): wedlug mnie to moze spowodowac brak graczy na takim 1f poniewaz ludzie juz sie denerwuja gdy przychodzi vip i ciagle rzuca nasiona.. a co to bedzie gdy kazdy gracz bedzie mial dostep do czegos podobnego

i na pewno ktoś będzie wydawał 200-250$ żeby zużyć 3 naboje i zabić max 5-10 graczy (o ile wcześniej sam nie padnie)

ale to jest nic... jak ktoś pomyśli to wbije na 1f, posadzi to coś, to coś wybuchnie, a on sam uda się potem na spawna żeby odczekać te pare minut (żeby z tym nie paść) i znowu wejdzie
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#34
to moze po prostu usunac teleport 1f aby nie byl w budynku tylko poza nim?
wtedy gracze nie beda sie teleportowac tak nalogowo w to miejsce, tylko w rozne, bo mam wrazenie, ze cala akcja na mapie zawsze rozgrywa sie w tym budynku.
moze wtedy lepiej by sie gralo, w koncu jest cala mapa a nie tylko te bloki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#35
(06-24-2017, 19:58)Cichusek napisał(a): to moze po prostu usunac teleport 1f aby nie byl w budynku tylko poza nim?
wtedy gracze nie beda sie teleportowac tak nalogowo w to miejsce, tylko w rozne, bo mam wrazenie, ze cala akcja na mapie zawsze rozgrywa sie w tym budynku.
moze wtedy lepiej by sie gralo, w koncu jest cala mapa a nie tylko te bloki.

To moze lepiej tak jak wczoraj ci pisalem o tych teleportach?
#36
(06-24-2017, 19:58)Cichusek napisał(a): to moze po prostu usunac teleport 1f aby nie byl w budynku tylko poza nim?
wtedy gracze nie beda sie teleportowac tak nalogowo w to miejsce, tylko w rozne, bo mam wrazenie, ze cala akcja na mapie zawsze rozgrywa sie w tym budynku.
moze wtedy lepiej by sie gralo, w koncu jest cala mapa a nie tylko te bloki.

nieee. teleport 1f jest fajny, i o to chodzi. nie usuwaj

(06-24-2017, 20:00)M_A_T_I napisał(a):
(06-24-2017, 19:58)Cichusek napisał(a): to moze po prostu usunac teleport 1f aby nie byl w budynku tylko poza nim?
wtedy gracze nie beda sie teleportowac tak nalogowo w to miejsce, tylko w rozne, bo mam wrazenie, ze cala akcja na mapie zawsze rozgrywa sie w tym budynku.
moze wtedy lepiej by sie gralo, w koncu jest cala mapa a nie tylko te bloki.

To moze lepiej tak jak wczoraj ci pisalem o tych teleportach?

może byś wyjaśnił o co chodzi?
rozumiem, że chcesz pochwalić się graniem z cichym, no ale kurde
#37
To bedzie te c4 czy nie?
Pozdrawiam
Niedostępny
#38
(06-24-2017, 20:11)miecz19 napisał(a): To bedzie te c4 czy nie?

trwa dyskusja
#39
(06-24-2017, 20:16)Myszak napisał(a):
(06-24-2017, 20:11)miecz19 napisał(a): To bedzie te c4 czy nie?

trwa dyskusja

JA wlasnie tutaj widze tylko wymyslanie nowych propozycji i dodawanie czegos lub usuwanie.
Pozdrawiam
Niedostępny
#40
Myszak przecież i tak mało grasz ostatnio na serwerze sky-land.pl szczególnie na pvp z pistoletami więc nie rozumiem po co tutaj coś piszesz.
Chodzi mi o to:
nieee. teleport 1f jest fajny, i o to chodzi. nie usuwaj
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości