Nick
#1
cichusek tak WIEM nie mam premium ale jestem członkiem wyspy narazie wiec mógłbym zrobic nowy nick konto MrFraky bys usunał albo nie wiem co tylko bys musiał mi biomy dać na to nowe konto ( mam kod na biomy chyba) odpowiedz bo jak sie zgodzisz to dopiero zmienie gdy Jakubek992 wróci gdzies zza 3 tygodnie. mógłbym? ;p
#2
Eeeee...
Jakby trza bylo usunac konto MrFraky, to niech sam o tym napisze. Nicku od tak nie mozesz zmieniac bez premium, bo sie pytalem kiedys.
#3
Ale ja sie zapytałem tylko.
#4
(06-23-2017, 09:53)Spess napisał(a): cichusek tak WIEM nie mam premium ale jestem członkiem wyspy narazie wiec mógłbym zrobic nowy nick konto MrFraky bys usunał albo nie wiem co tylko bys musiał mi biomy dać na to nowe konto ( mam kod na biomy chyba) odpowiedz bo jak sie zgodzisz to dopiero zmienie gdy Jakubek992 wróci gdzies zza 3 tygodnie. mógłbym? ;p

zmieniam nick tylko graczom premium, inni nie moga tego zrobic i jest to traktowane jako multikonto.



(06-23-2017, 10:10)M_A_T_I napisał(a): Eeeee...
Jakby trza bylo usunac konto MrFraky, to niech sam o tym napisze. Nicku od tak nie mozesz zmieniac bez premium, bo sie pytalem kiedys.

to jest on, ale dostal bana na forum i uzywa multikonta, ktore zalozyl jakos we wrzesniu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości