Reklamy
#11
Wsumie jest fanpage mozna go wykorzystac 5 k osob go polubilo
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#12
(06-19-2017, 17:43)MrFraky napisał(a): Boze tylko 1 v 1 a gdy wbijam gdy 100 osob na serwie nikogo tam nie ma xD pozdro ludzie. Inni chcieli zawsze gildie + dzialki/wyspy + otwarty swiat bez dropu -.- to by bylo ciekawe a nie glupie 1 v 1 -.- bez obrazy xDD

Wy to sie nauczcie w realu bic a nie w minecrafcie xD grubasy małe. Trening a nie trenowanie ze snajperki z motyki czy bicie sie na miecze xD

A do tego gracze powinni byc cały czas tak jak na np vertez.pl czy inne serwery z 1 trybem i ludzi 700 + a wy tyle trybow na kilku grają bo polowa na tym serwie trybow jest nie potrzebna

A teraz to Tails i wiesz co grałem w tym roku w tamtym i wiem ile sie zmieniło Smile dodał tryb to plus zawsze ale kiedys nie mozna bylo po wbijac na tryb skyblock waterblock rok temu na przyklad i pamietam ze tez 5-7 lat temu bylo tak samo! i to nie tylko we wakacje tylko codziennie wiec wiesz TROCHE O TYM WIEM wiec prosze mnie nie oceniac jak mnie nie znasz. dziekuje

zamiast krytykowac i obrazac innych graczy sam bys cos sensownego zaproponowal.
na serwerze sa wprowadzane rozne zmiany, ale sam sobie zaprzeczasz takim pisaniem, najpierw mowisz, ze nic sie nie zmienia, ze na wszystko odpowiadam "NIE", a potem mowisz, ze dawniej ten serwer byl fajniejszy, wiec jak moglo tak byc jak wedlug ciebie nic nie zostalo zmienione?
bezsensu jest takie gadanie, juz sie na ten temat ostatnio wypowiadalem.
nic sensownego tutaj nie uslysze poza "admin wez cos zrob".
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości