Wyglad.
#11
(06-21-2017, 07:25)Boczka napisał(a): Tak to teraz wygląda, na serio [emoji14]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

NIEstety
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#12
Jak dla mnie to wszystko jest przekombinowane akurat mapa jest w miare dobra nie widze sensu by to wszystko zmieniac (tylko moje zdanie)
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#13
(06-20-2017, 14:21)M_A_T_I napisał(a): Ale i tak jest dobre kampienie z tego dachu reda, ktory siega do szkla. Trudno zabic takiego gracza, ktory tam stoi z odskocznia. Wiec mozna to zrobic takie poniszczone. Jezeli chodzi o te ladowisko, to jedynie nie moznaby zrobic takiego H, ze 5 kratek dol/gora i 3 kratka to jest srodek, przeciagnac tam 2 bloczki i polaczyc to tak, jak jest z prawej strony np? I potem czarna i biala welna to udekorowac. Te oslony jak pisalem nic nie daja, bo i tak latwo przez szparke gracza zabic.

Sprawa bunkrow:
Tuneli za duzo by nie bylo, moglby byc tunel na jedna kratke, nie na dwie jak jest obecnie. Chociaz 5-6 bukrow by moglo byc porozsiewane na arence.

Co do bunkrów, to o ile się nie mylę, na 1 arenie kiedyś były właśnie takie tunele, które do nich prowadziły.

+ Jeśli chodzi o Reda, VIP na samą górę może wejść, gracze nie. Proponowałbym zablokować wejście tam barierami, lub umożliwić to wejście graczom.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#14
Gracz może tam wejść, wystarczy że kupi karabin, pistoletem chyba też sie da ale nie jestem pewny.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#15
Karabinem nie da sie tam wejsc, tym bardziej pistoletem, poniewaz zachaczy sie o daszek. Okno jest 2x3, wiec wiesz...
#16
A jakąś kampe wysoko zrobic pomiedzy redem a yellow gdzie moza wejsc tylko drabinkami?
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#17
(06-21-2017, 15:40)M_A_T_I napisał(a): Karabinem nie da sie tam wejsc, tym bardziej pistoletem, poniewaz zachaczy sie o daszek. Okno jest 2x3, wiec wiesz...
Zaraz bede grał, pokaże Ci, jestem pewien że sie da, nie raz tak robiłem.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#18
(06-21-2017, 15:44)Boczka napisał(a):
(06-21-2017, 15:40)M_A_T_I napisał(a): Karabinem nie da sie tam wejsc, tym bardziej pistoletem, poniewaz zachaczy sie o daszek. Okno jest 2x3, wiec wiesz...
Zaraz bede grał, pokaże Ci, jestem pewien że sie da, nie raz tak robiłem.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Pistoletem na pewno się nie da, bo masz odrzut tylko na 1 kratkę w górę, a co do karabinu nie jestem pewien. Za to wydaje mi się, że z Micro SMG można wejść, bo możesz nim podlecieć na ok. 5 kratek.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#19
Gdyby sie dalo, to bym juz dawno widzial jakiegos gracza tam skampionego.

@cichy
(06-20-2017, 14:21)M_A_T_I napisał(a): Ale i tak jest dobre kampienie z tego dachu reda, ktory siega do szkla. Trudno zabic takiego gracza, ktory tam stoi z odskocznia. Wiec mozna to zrobic takie poniszczone. Jezeli chodzi o te ladowisko, to jedynie nie moznaby zrobic takiego H, ze 5 kratek dol/gora i 3 kratka to jest srodek, przeciagnac tam 2 bloczki i polaczyc to tak, jak jest z prawej strony np? I potem czarna i biala welna to udekorowac. Te oslony jak pisalem nic nie daja, bo i tak latwo przez szparke gracza zabic.

Sprawa bunkrow:
Tuneli za duzo by nie bylo, moglby byc tunel na jedna kratke, nie na dwie jak jest obecnie. Chociaz 5-6 bukrow by moglo byc porozsiewane na arence.
#20
Który gracz kupuje karabin?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości