Dawniej
#1
Hej,

kiedyś pvp pistolety cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Problemy zaczęły się, gdy zaczęto "eksperymenty" ze snajperką. Mam taką propozycję, żeby przywrócić snajperkę w takiej postaci jak to było na początku. Dodatkowo areny na tych pistoletach według mnie są teraz tragiczne... Może udałoby się w jakiś cudowny sposób przywrócić tamte stare. Myślę, że wielu graczy chętnie "popstrykałoby" sobie na tym trybie gry, a jak widać zmiany nie wyszły na lepsze i jeszcze odebrały graczom chęć odwiedzania i radość z gry.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#2
Jestem za Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
Ja również jestem za.
#4
1. Co do aren moglaby byc 2 i 3 bo z1 i 4 nikt nie korzystał.
2. Co do snajpy no kto nią potrafi grac to duzej roznicy nie zrobi.

Ogolnie za.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Zaaa.
Niedostępny
#6
Pomysl z arenami jest fajny, podoba mi sie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
Na tak, chciaż na starych arenach nigdy nie grałem.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#8
Liczba graczy na pistolach spadła bo spadła na całym serwerze, tam bym szukał problemu. Nowych graczy coraz mniej a starym się już nudzi
Co do snajpy to żadna różnica miedzy ta a tamta wcześniej, a gram nią dużo ;p
Ludzie chcą nowości żeby przychodzić, a ciężko już coś sensownego wymyśleć do tego trybu
¯\_(ツ)_/¯
#9
Snajperki na tak.
Areny moga byc 2 bo po co tworzyc przywracac ta 3 bo to jest polaczona wczesniejsza 2 i 3 czyli ta pierwsza najlepiej (ten las).
Pozdrawiam
Niedostępny
#10
(06-16-2017, 19:17)Croxx napisał(a): Liczba graczy na pistolach spadła bo spadła na całym serwerze, tam bym szukał problemu. Nowych graczy coraz mniej a starym się już nudzi
Co do snajpy to żadna różnica miedzy ta a tamta wcześniej, a gram nią dużo ;p
Ludzie chcą nowości żeby przychodzić, a ciężko już coś sensownego wymyśleć do tego trybu

to akurat prawda, ostatnio jest malo graczy ze wzgledu na ladna pogode, sa takie okresy w roku kiedy ilosc graczy maleje, zapewne w polowie wakacji bedzie ich wiecej, a we wrzesniu znowu spadnie Tongue

jesli chodzi o snajperke, to juz to dawno temu tlumaczylem.
zaktualizowalem plugin od broni (wlasnie wtedy gdy nastapily zmiany) i po prostu parametry, ktore byly dotychczas wpisane w configu pluginu byly inaczej odczytywane, zmienila sie tak jakby "czulosc" tych wszystkich ustawien np. jak w configu w pozycji zadawanych obrazen bylo wpisane 4.0, to nagle plugin to odbieral za 10.0 albo jeszcze jakos inaczej i wszystko trzeba bylo dostosowac aby gralo sie jak przed aktualizacja, a lepiej niz teraz juz sie chyba nie da tego zrobic.

a jesli chodzi o mapy, to przed zmianami tez juz gralo mniej osob dlatego z 4 mapy zrobilem jedna wspolna aby gracze chociaz sie spotykali i ze soba grali, a nie skakali po roznych arenach w poszukiwaniu zywego ducha.
nie pamietam juz jakie numery nosily poszczegolne areny, ale wtedy polaczylem ze sobia dwie najbardziej popularne areny w jedna duza, bo prosciej chyba przejsc kawalek dalej do innej "dzielnicy", niz wpisywac /spawn i teleportowac sie gdzies indziej.
wiec tez nie wiem skad u ciebie taka opinia, ze aktualnie arena jest tragiczna, jak wlasnie na tych dwoch najwiecej osob gralo.
+ dolozylem pare blokow, aby cala akcja nie rozgrywala sie tylko w 2 wiezowcach.

ostatnio puyan pytal sie mnie czy moze zrobic druga arene na pvp, ale sie nie zgodzilem zeby to byla osobna arena.
nie wiem czy cos teraz robi, ale napisalem mu aby na aktualnej arenie wymyslil sobie gdzie mozna zburzyc jakas sciane lub jej czesc i zbudowac w tym miejscu kolejna "dzielnice" dostawiajac nastepne pudlo otoczone sciankami tak aby arena sie rozrosla.
jak ktos chce, to tez moze cos takiego sprobowac zrobic, to moze dokleje w odpowiednim miejscu fragment waszej mapy aby zrobic kolejna dzielnice, lub jakis domek, wiezowiec czy inne cudo.
oczywiscie aktualna arena jest juz bardzo duza jak na taka liczbe graczy, wiec jak mam cos dokladac, to raczej nie moze to byc cos ogromnego, bo bede zmuszony pomniejszyc arene w innym miejscu, a wtedy straci to sens.
(sciany juz ja moge zrobic jak komus sie nie chce budowac tych domkow, a stylistyka mapy ma byc podobna do tej, czyli glownie glina).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości