kox19 chyba logacz19
#1
Witam, na tym nagraniu widać jak kox19 lognoł, chce też poinformować że on ciągle loga.
link do nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=80PrsRJFBDw
#2
Potwierdzam kox19 to logacz jak ich mało.
#3
By gracz dostał bana, potrzebne jest więcej materiału/dowodów.
PS Potwierdzanie nic tu nie da, bo to tylko puste słowa... .-.
#4
Jakich dowdów wystarczy wejść na serwer jak go wyzywają od logaczy, to chyba coś znaczy xD

Puste słowa wypowiedziane pewnie przez połowe graczy z pisto xD
#5
Brak dowodów = brak bana. (Według mnie ktoś go zabił ale mogę się mylić. Ale jeśli raz lognął to bana nie dostanie.)
Stosuj się do wzoru.
Jeżeli ktoś wyzywa kogoś od logaczy daj na to dowód, a nie piszesz. Osobom banującym (Hub i Cichusek) potrzebne są argumenty dlaczego maja go zbanować.
#6
No to akurat powiedziałem że wystarczy wejść na serwer na vanishu czy czymś i sie skapnąć o co chodzi

Ale oczywiście też można zrobic ss jeśli "banującym" nie chce się wejść na pisto
#7
(06-16-2017, 15:13)Gerly napisał(a): No to akurat powiedziałem że wystarczy wejść na serwer na vanishu czy czymś i sie skapnąć o co chodzi

Ale oczywiście też można zrobic ss jeśli "banującym" nie chce się wejść na pisto
A przypuśćmy, danej osoby nie ma online? Co trzeba w takiej sytuacji zrobić, czekać aż ta się łaskawie pojawi?

Właśnie skargi są po to aby wyręczyć tych "banujących", którzy poprostu nie za bardzo mają czas.

Spokojnie, rób swoje, nagrywaj tego logacza, i gdy uzbiera się tego wystarczająco, dostanie bana.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Mówicie że 1 nagranie nic nie da? Jeśli miałbym nagrywać jego każde lognięcie to byście godzine skrolowali zanim byście dotarli do końca wątku.
#9
(06-16-2017, 15:19)SpoPr2 napisał(a): Mówicie że 1 nagranie nic nie da? Jeśli miałbym nagrywać jego każde lognięcie to byście godzine skrolowali zanim byście dotarli do końca wątku.
To byśmy skrolowali, trudno. [emoji14]

W prawie każdym programie istnieje możliwość zapauzowania (nie mylić z zatrzymaniem) nagrywania, oprócz tego można to też wszystko zmontować w 1 film, za pomocą jakiegoś programu.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
żeby dostal bana za loganie to musiałby uciec kilka razu (3,4) to jest troche za mało ;/
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości