Znikajacy redstone.
#1
Witam.
Chciałem zgłosić nietypową sytuacje.Mianowicie zauważyłem że od pewnego czasu zaczął na mojej działce znikać redstone.I nie miałbym problemu gdyby to było sporadycznie.Ten redstone znika mi non stop.Zauważyłem że jak go stawiam w jednym miejscu ,potrafi nagle zniknac za 10 min w drugim,raz nawet na własne oczy widzialem jak znika,ale nie udokumentowalem tego.
Fakt,moja działka jest ogromna ,jest na niej duzo redstone,myslalem ze na serwerze jest jakis limit redstone ktory mozna postawic na dana działke.Lecz kiedy zobaczyłem że na mojej drugiej działce zaczal znikać na której jest o wiele wiele mniej redstone ,zrozumialem ze to chyba nie od tego zależy.
Myślałem również że ktoś mnie trolluje,niszczy ten redstone,poniewaz mam dodane kilka osob do dzialki.
Zrobiłem wiec test wywalilem wszystkich z mojej dzialki i czekalem.(Było to kilka dni temu) .Po upewnieniu sie sie redstone w wszystkich mechanizmach jest na swoim miejscu,odczekałem 6/8 godzin.Weszłem na serwer i również poznikał.Nie wiem czym to jest spowodowane i chciałbym to wyjaśnić.
Dołączam kilka dowodów które pomoga w wyjasnieniu sprawy


Tu widac jak znika redstone :
   
   
   

Prosiłbym o odpowiedz w mojej sprawie i niezwłoczne wyjaśnienie sytuacji.

Peace,yo Kasztan3d.

Ps.Dodam ze wszelkie testy były robione przy wylaczonych wszelkich zegarach czy wlaczonym czerwonym piasku.
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#2
Jak mechanizm jest zbyt szybki to redstone znika
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Mechanizm wylaczylem,naprawilem,i testowalem.Wiec.Nie.
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#4
jedyna przyczyna jest taka jaka wymienil rumburrak.
szybkie zegary redstone sa w ten sposob blokowane i niszczone aby nie lagowaly.
np. takie zegary: https://craftsite.pl/wp-content/uploads/2013/08/7.jpg
od razu ci znikna, chyba ze ustawisz odpowienie repeatery aby byly wolniejsze.
tak samo bedzie z takim (ten z prawej strony: https://craftsite.pl/wp-content/uploads/2013/08/6.jpg

u ciebie prawdopodobnie jest gdzies jakis zegar albo petla redstone i w momencie wlaczenia go znika ci ten redstone w calym ogromnym mechanizmie aby tylko go wylaczyc.
znika 1 szt a czasem kilka w dowolnym miejscu, czyli jak szybki zegar podlaczysz do dlugiej czesci redstone, to moze zniknac nawet na koncu jezeli sie z nim laczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
hmmm a jezeli nie bylo by nawet zegara i farma byla by na wajche ?
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#6
(06-12-2017, 18:10)Kasztan3d napisał(a): hmmm a jezeli nie bylo by nawet zegara i farma byla by na wajche ?

to wtedy nie powinien zniknac.
mozesz tez uzyc zegara na bazie lejkow, wtedy tez nie zniknie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
taaa.tylko jest jeden problem.Ja uzywalem zegara na detektor swiatla.ktory zmienia sie tylko raz na pore dnia xD wiec jakim cudem to moglo mi zniknac Xd
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#8
(06-12-2017, 18:16)Kasztan3d napisał(a): taaa.tylko jest jeden problem.Ja uzywalem zegara na detektor swiatla.ktory zmienia sie tylko raz na pore dnia xD wiec jakim cudem to moglo mi zniknac Xd


oj to juz nie wiem, sproboj podlaczyc na szybko dzwignie i wlaczyc raz, poczekac az wszystko sie uaktywni, a potem kolejny raz itp.
jak nie zniknie, to znasz przyczyne.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Star 
tak też robiłem ;_; i też znikało po kilku pociagnieciach wajcha ;/

czy wielkosc farmy moze miec znaczenie ,bez wzgledu czy jest podlaczony zegar czy nie ? ;/
poza tym zauwazylem tez ze jak nawet jest wlaczony mechanizm na gorze to na mechanizmach na dole ktore wgl nie sa podlaczone do tego głównego równiez potrafia zniknac xD
O co cmon XD
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#10
Kasztan "Magia Redston'a" XDDDDDDDDDDD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości