Niewielka propozycja
#1
Nie wiem czy proponowana przez ze mnie rzecz, jest prowadzona a ja o tym nie wiem, ale zaproponuje.

Może to trochę dziwne zabrzmieć.
Prosiłbym aby dodać powiadomienie że osoba do której wysłaliśmy prywatną wiadomość, faktycznie przeczytała ją. (w sensie czy takową otworzyła) Np: w formie e-maila, z możliwością wyłączenia tego w opcjach.

Według mnie było by to dość przydatne ułatwienie, gdyż nie zawsze ma się pewność czy ktoś przeczytał naszą wiadomość i czy nie trzeba jej jakoś o tej wiadomości przypomnieć. Szczerze to cały czas mam z tym problem

Prosiłbym o zastanowienie się nad tym.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Jestem na tak szczególnie jak pisze do Cichuska i nie odpisuje Psss. Cichy kiedy odpiszesz? Pisałem ci ponad 3miechy temu.
#3
Ogolem na tak. Wiekszosc graczy na forum proboje skontaktowac sie z cichym na prywatna wiadomosc, ale nie wiadomo czy odpisuje, czy nie. A z e-mailem by bylo ulatwione, bo wiedzialaby dana osoba, czy wiadomosc zostala odczytana czy nie.
#4
Jestem na tak Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#5
raczej nie jest cos takiego mozliwe w mybb.
sa tylko powiadomienia email podczas otrzymania odpowiedzi na jakas wiadomosc.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(06-11-2017, 17:32)Cichusek napisał(a): raczej nie jest cos takiego mozliwe w mybb.
sa tylko powiadomienia email podczas otrzymania odpowiedzi na jakas wiadomosc.
Jeżeli jest to możliwe w innej formie, to może dodać... No nie wiem: ikonkę?

Czyli że przy każdej wysłanej wiadomości, będzie widnieć ikona zamkniętej koperty (wiadomość nie została przeczytana) lub otwartej. (Została przeczytana)



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(06-11-2017, 17:36)Tails napisał(a):
(06-11-2017, 17:32)Cichusek napisał(a): raczej nie jest cos takiego mozliwe w mybb.
sa tylko powiadomienia email podczas otrzymania odpowiedzi na jakas wiadomosc.
Jeżeli jest to możliwe w innej formie, to może dodać... No nie wiem: ikonkę?

Czyli że przy każdej wysłanej wiadomości, będzie widnieć ikona zamkniętej koperty (wiadomość nie została przeczytana) lub otwartej. (Została przeczytana)



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Ikonka była by dobra jeżeli już się nie da na e-mailu
#8
Jestem za tym, żeby było widać czy wiadomość została przeczytana, czy nie.

co z tego, że prawie nie korzystam z PW

Niedostępny
#9
(06-11-2017, 17:36)Tails napisał(a):
(06-11-2017, 17:32)Cichusek napisał(a): raczej nie jest cos takiego mozliwe w mybb.
sa tylko powiadomienia email podczas otrzymania odpowiedzi na jakas wiadomosc.
Jeżeli jest to możliwe w innej formie, to może dodać... No nie wiem: ikonkę?

Czyli że przy każdej wysłanej wiadomości, będzie widnieć ikona zamkniętej koperty (wiadomość nie została przeczytana) lub otwartej. (Została przeczytana)



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
piszac "nie jest cos takiego mozliwe" mialem na mysli, ze w ogole takiego sprawdzania nie da sie wprowadzic w zadnej formie, nie tylko w emailu.
nie znalazlem pluginu pod mybb, ktory ma cos takiego.
jedyne co znalazlem zwiazanego z prywatnymi wiadomosciami to jakies logi administratorow i pojawianie sie nowych, nieprzeczytanych wiadomosci nad lista dzialow (tak jak shoutbox).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości