aha.
#1
Witam dostałem bana ponieważ napisałem "...Panie Hubercie sa***ki" nie rozumiem jakie tu nękanie? Za cenzurowałem nazwisko i nie podałem danych osobowych huba.
Liczę na ub bo nie napisałem danych osobowych Pana Huberta S.
Tak btw. to ban chyba powinien być na serwerze na którym miało to miejsce czyli pvp z pistoletami a nie globalnie.

trochę tego nie rozumiem, przecież Hub sam podawał kiedyś swoje dane na czacie, nie mówiąc już o starym nicku..

//Edit
Mogę odzyskać dostęp do sygnatury? (cichy nie obraź się ale mogłeś usunąć i napisać mi ostrzeżenie żebym tak nie robił a nie od razu zablokowałeś możliwość)
........................................UwU
Niedostępny
#2
jakie to nazwisko?
#3
(06-04-2017, 19:12)Overpow napisał(a): jakie to nazwisko?
Nie podaje sie danych osobowych, tym bardziej huba...
#4
(06-04-2017, 19:14)Mati :) napisał(a):
(06-04-2017, 19:12)Overpow napisał(a): jakie to nazwisko?
Nie podaje sie danych osobowych, tym bardziej huba...
No przepraszam, ale nie za darmo kawał czasu temu napisałem wątek na ten temat aby nadal coś takiego panowało. Pragnę przypomnieć że Hub obiecał w tym wątku poprawę...

Jeżeli Mateuu mówi prawdę, to także uważam że to ban nie słuszny. Obecnie to dosyć drażliwy temat, ale trzeba w końcu się tym zająć, bo równie dobrze ja mogę podać swoje nazwisko i rządać ukarania tego kto je napiszę.

Wszystko omówiłem w wspomnianym przez że mnie wątku mojego autorstwa, zachęcam do przeczytania go.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Tylko wszedlem, a ty juz zaczales do mnie jakies teksty typu przyszedl hubert sa***. No powiedz mi ile mozna. Przestan to robic to nie bedzie takich banow :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
(06-04-2017, 19:55)HubPlayGames napisał(a): Tylko wszedlem, a ty juz zaczales do mnie jakies teksty typu przyszedl hubert sa***. No powiedz mi ile mozna. Przestan to robic to nie bedzie takich banow :p

Ojojoj, nie kłam napisałeś że masz ze mnie beke i tym mnie sprowokowałeś.
........................................UwU
Niedostępny
#7
(06-04-2017, 20:17)Mateuu napisał(a):
(06-04-2017, 19:55)HubPlayGames napisał(a): Tylko wszedlem, a ty juz zaczales do mnie jakies teksty typu przyszedl hubert sa***. No powiedz mi ile mozna. Przestan to robic to nie bedzie takich banow :p

Ojojoj, nie kłam napisałeś że masz ze mnie beke i tym mnie sprowokowałeś.

Mateuu.. jak piszesz 50 wiadomosci dotyczacych mnie,to nie oczekuj, ze ja nic nie odpisze. Napisalem, ze juz mnie bawia wasze sugestie. Nie draz juz tematu. Ja tez nie bede
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
(06-04-2017, 20:20)HubPlayGames napisał(a):
(06-04-2017, 20:17)Mateuu napisał(a):
(06-04-2017, 19:55)HubPlayGames napisał(a): Tylko wszedlem, a ty juz zaczales do mnie jakies teksty typu przyszedl hubert sa***. No powiedz mi ile mozna. Przestan to robic to nie bedzie takich banow :p

Ojojoj, nie kłam napisałeś że masz ze mnie beke i tym mnie sprowokowałeś.

Mateuu.. jak piszesz 50 wiadomosci dotyczacych mnie,to nie oczekuj, ze ja nic nie odpisze. Napisalem, ze juz mnie bawia wasze sugestie. Nie draz juz tematu. Ja tez nie bede

Dobrze, to nie zmienia faktu że za cenzurowałem więc ban się nie należy + ban powinien jak już być tylko na pistoletach.
........................................UwU
Niedostępny
#9
Admin ma zawsze racje
-Essentials
#10
(06-04-2017, 20:27)Myszak napisał(a): Admin ma zawsze racje
-Essentials

Podchodzę do tego bardzo sceptycznie, gdyż każdy ma prawo do pomyłek. Głupia zasada swoją drogą.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości