Brak sygnatury oraz cała prawda o HubPlayGames.
#1
Witam, miesiąc temu została odebrana mi możliwość edycji i posiadania sygnatury.
Dlaczego? nie widzę w niej nic obraźliwego, był tam cytat jak hub się podlizywał cichemu i ss z listy banów. Wiem było tam słowo hu* ale bez przesady, można było mnie poinformować abym to zmienił a nie od razu blokować możliwość edycji sygnatury.
Sygnatura wyglądała tak:

"Kiedy osoba która najbardziej się podlizuję cichemu pisze:

(08-28-2016, 12:42)HubPlayGames napisał(a): Wiemy, ze kazdy chce sie podlizac Cichuskowi, bo mysli, ze dostanie moda.



Moim zdaniem nie wiem czemu drogi hubie zblokowałeś mi możliwość posiadania sygnatury na forum, wiemy wszyscy że masz to 14 lat i nie radzisz sobie z panowaniem nad emocjami ale to może wyżyj się na poduszce a nie na osobach z forum. Moim zdaniem taka niezrównoważona osoba nie powinna być pomocnikiem zwłaszcza, że jest nim tylko dlatego dzięki wysyłaniu próśb "zagłosujesz na mnie tutaj? (Hubert)" I dzięki temu hub został adminem...dlatego że prosił ludzi żeby na niego głosowali.
Tutaj ss z wiadomością jaką od niego dostawali gracze i wynikami ankiety.

[Obrazek: 99f6a034612bb.bmp]


Jak widzimy nie wiele brakło aby hub nie był pomocnikiem, 1 głos i był by remis a 2 i by został wybrany "ktoś inny".
Czyli gdyby nie prośby huba, nie był by on adminem/pomocnikiem. Moim zdaniem takie głosowanie jest nie uczciwe a już nie raz były wątki na huba. Nawet graczy dodanych na własnej działce nie umie upilnować i budują mu "odwrócone litery T"
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=28190
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=27878

Właśnie co do 2 wątku. Drogi hubie w internecie nic nie ginie i każdy może nawet zobaczyć te skargi lub dać do nich linka na serwerze lub napisać twoje imie i nazwisko...i co za to dostanie bana? Nie wiem jak ciebie ale zazwyczaj rodzice, nauczyciele mówią żeby nie podawać swoich danych osobowych w internecie. Ty je podałeś i powinieneś liczyć się z konsekwencjami.

Moim zdaniem osoba która dostała moda tylko dzięki wysyłaniu wiadomości do praktycznie wszystkich osób na forum z prośbą żeby akurat nie niego zagłosował mija się z celem znalezienia odpowiedniego pomocnika/moderatora. To dlatego tak wiele osób (a nawet praktycznie wszyscy) za nim nie przepadają lekko mówiąc. W dodatku nie potrafi radzić sobie z emocjami lub banuje za napisanie parę słów o nim na shoutbox pod pretekstem "obraza administracji" mimo że nikt nie pisał rzeczy obraźliwych tylko spokojną konwersację o tym jaki jesteś. Prawda w oczy kole drogi hubercie. Dlatego moim zdaniem HubPlayGames nie powinien być pomocnikiem i moim zdaniem najlepiej zabrać mu tą funkcję.
........................................UwU
Niedostępny
#2
No to ładnych rzeczy się dowiadujemy...
#3
#true bracie.
co nie zmienia faktu ze go lubie.
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#4
Mocne słowa, ale też wyleję swój żal: Pomocnik to moim zdaniem osoba, która pomaga komuś. Prawda? Skoro tak, to dlaczego 75% banów wystawionych w ciągu ostatnich dwóch tygodni to bany od Cichuska? Z resztą popatrzcie sobie na listę zbanowanych i osobę, która (nie którą) banuje. Cichusek (właściciel) dominuje, a pomocnik nie. Czy to nie powinno być na odwrót? Czy to nie moderatorzy i pomocnicy powinni zajmować się skargami, a właściciel wkraczałby wtedy, kiedy zrobiłoby się gorąco?

Niedostępny
#5
Ominęło mnie głosowanie... Super
#6
A może pomyslcie co mozna zrobic zeby polepszyc administracje a nie na nią narzekac i pozbywac sie jej czlonkow
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#7
Już wypowiadałem się na ten wątek, a dokładnie na temat danych osobowych.
Chyba wszyscy wiedzą co o tym myślę...
Nie wiem, gdyby jeszcze był on otwarty na sugestie, prośby i upomnienia... A tak to każdy jest winny tylko nie on.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Nie bez kozery gracze mogą narzekać na Huba:
* rzadko wchodzi by patrolować serwer
* wyżebrał sobie głosy na moderatora
* ogólnie to co wypisał Mateuu.

Gdyby nie to, że do sygnatury dodałeś wcześniej (cytuję, żeby nie mieć problemów) "******" a powyżej napis XD to hmmm... dramatu nie powinno być, w końcu to nie Mateuu się podszył/to nie on obraził, a to wielkie jak wół "XD" to tylko, no co, śmiech, duży śmiech. I on wcale nie musi być z Ciebie drogi Hubie, tylko z sytuacji.

Przy okazji zapisałem wątek zrzutami ekranu na dysku. Jakby ktoś chciał pozbyć sie tego wątku, to go zreuploaduję.

Niedostępny
#9
1. ja ci zablokowalem sygnature.
2. nawet jak tam byly jego dane osobowe, to wciaz bylo to obrazliwe.
3. akurat tego glosowania nigdy nie widzialem, wiec nie dlatego zostal wybrany na pomocnika.

tak ciezko z waszej strony uszanowac czyjas prywatnosc?
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości