Czas Zmian v2
#1
Cichusek dlaczego Zamykasz wątek na forum,dlaczego nie dasz się wypowiedzieć innym,Boli cię to ze inni chcą nowej Edycji,albo chociaż innej zmiany,Spawn by nawet lepiej zbudował 5 latek a ty tego nie rozumiesz że ludzie chcą zmian i sie rozwijac Pazernoć na kasę ! ? Dałbys sie innym wypowiedzieć a nie ze po 5 minutach zamykasz wątek i jestem
na nie !


Zobaczyłbys na Forum Na Ban Tymczasowy Przynaje się gracz do Mk a ty nic z tym nie robisz tak wygląda praca administratora ?
#2
(06-01-2017, 17:21)tiktok napisał(a): Cichusek dlaczego Zamykasz wątek na forum,dlaczego nie dasz się wypowiedzieć innym,Boli cię to ze inni chcą nowej Edycji,albo chociaż innej zmiany,Spawn by nawet lepiej zbudował 5 latek a ty tego nie rozumiesz że ludzie chcą zmian i sie rozwijac Pazernoć na kasę ! ? Dałbys sie innym wypowiedzieć a nie ze po 5 minutach zamykasz wątek i jestem
na nie !


Zobaczyłbys na Forum Na Ban Tymczasowy Przynaje się gracz do Mk a ty nic z tym nie robisz tak wygląda praca administratora ?

Może go to boli. jak sie odnosisz do właściciela może nie ma czasu na zmienanie wersji jest duzo autorskich pluginów i żeby je przenieśc na nowsze wersje bedzie trzeba pisac je od początku a nie ma też każdy na to czasu jak bedzie chciał to zrobi nowe edycje i poprawki pisze raz że nie to nie i koniec (najwyraxniej do kogoś to nie dociera) jak sie nie podoba to nie graj i tyle "będzie jednego gł*** mniej"
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#3
Słuchaj Cichusek tez ma swoje zycie i pewnie nie ma czasu zbudowac nowego spawnu albo robic nowej edycji On jest człowiekiem Nie robotem
#4
Przez 2 lata nie miał czasu nowej edycji dać ! ? Rozumie m2 lata edycji 1.7.2
#5
(06-01-2017, 17:21)tiktok napisał(a): Zobaczyłbys na Forum Na Ban Tymczasowy Przynaje się gracz do Mk a ty nic z tym nie robisz tak wygląda praca administratora ?

Ma na to czas Smile ps jak jest na innym ip to nie można tego nazwać multikontem żal ci d** sciska??

(06-01-2017, 17:29)tiktok napisał(a): Przez 2 lata nie miał czasu nowej edycji dać ! ? Rozumie m2 lata edycji 1.7.2

serwr nie jest na 1.7.2 chłopcze na tą wersje był kiedyś serwer jest na 1.7.10 kompaktybilny z 1.7.x- 1.8.x
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#6
Wy z Permami sie nie Podlizujcie
#7
To i ja się wypowiem.

Chyba nie po to wszyscy tyle budowali, zdobywali, poświęcali na serwerze tyle aby to utracić. Nowa edycja = reset wszystkiego
Po za tym, nowa edycja to naprawdę sporo pracy, trzeba też wiedzieć co zmienić, co dodać, co usunąć...

Tak szczerze to powiedź czemu tak pragniesz tej nowej edycji? Bo argument dla "nowości" mnie nie przekonuje, bo nowości można dodać też bez nowej edycji. Jakby była ona potrzebna to już by dawno została wprowadzona.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Jest tyle nowych rzeczy na 1.10 ale nie po co to komu wszyscy 1.7.2! Dorobek wszystkich był taki że każdy na haxach Jeździł ;D Tails tak się dorobili Big Grin
Porządne AntyHax By się przydał ! a nie że ktos gra bez Haksów a wywala za speedmaina Big Grin
#9
I uważasz że jeżeli zostanie wprowadzona wersja 1.10 to już nikt nie będzie używał cheatów, do wzbogacenia się?
Ja nie wiem czy obecnie na 1.10 są jakieś cheaty, bo mnie to nie interesuje ale jeżeli dzisiaj ich nie ma, to mogą się na przykład pojawić jutro, za tydzień, za miesiąc... Bo pojawią się na pewno i na to samo wyjdzie.
Oraz nie można zrobić tylko Classica na 1.10... Trzeba by było zmienić na wersje na całym serwerze, czyli nowe edycje na prawie wszystkich trybach, trzeba by usunąć Hide & Seek, pozmieniać pluginy. Mnóstwo pracy i jak już mówiłem, po tych zmianach po jakimś czasie będzie to samo co teraz. (+ mniej graczy)
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
(06-01-2017, 17:49)Tails napisał(a): I uważasz że jeżeli zostanie wprowadzona wersja 1.10 to już nikt nie będzie używał cheatów, do wzbogacenia się?
Ja nie wiem czy obecnie na 1.10 są jakieś cheaty, bo mnie to nie interesuje ale jeżeli dzisiaj ich nie ma, to mogą się na przykład pojawić jutro, za tydzień, za miesiąc... Bo pojawią się na pewno i na to samo wyjdzie.
Oraz nie można zrobić tylko Classica na 1.10... Trzeba by było zmienić na wersje na całym serwerze, czyli nowe edycje na prawie wszystkich trybach, trzeba by usunąć Hide & Seek, pozmieniać pluginy. Mnóstwo pracy i jak już mówiłem, po tych zmianach po jakimś czasie będzie to samo co teraz. (+ mniej graczy)

Tails nie ma sie co wypowiadać pod postami tiktoka marcina + zabijaki bo i tak gł** nie przegadasz widac że nie rozumie
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości