Warzny Temat
#1
Mam Pytanko.
Jeśli chciałbym zmienić nick na stronie Mojang Premium to czy na tym nowym nicku będę miał Kasę i dostęp do Wyspy?? czy będzie trzeba wszystko przerzucić i czy sklep zostanie? czy będzie trzeba odnowa robić? proszę o szybka odp Big Grin
#2
wszystko bede sam ci musial przeniesc recznie, jak mi powiesz co i na ktorym serwerze (ekwipunki, enderchesty, kase, wyspy, dzialki itp).
jesli chodzi o tabliczki sklepowe to ty to bedziesz musial zrobic, najpierw rozwalic stare, a potem od nowa postawic na nowym nicku.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Dobra ale jak to mam zrobić bo zaraz będę zmieniał nick to mam ci podać nick czy jak??
#4
Przede wszystkim, zanim sobie zmienisz nick premium, to sprawdz czy nick jest "wolny", czyli nie został już zarejestrowany. Czyli wchodzisz tym nickiem (ale na pirackim launcherze) i jeśli pierwszy raz zobaczysz /register to jest OK, jeśli /login, to musisz pomyśleć nad innym nickiem. Jak nick już będzie wolny to wskaż Cichuskowi, które rzeczy ma przerzucić ($, działki/wyspy, enderchest i tak dalej). Gdy Cichusek już przerzuci przedmioty to możesz logować się na zmieniony już nick, a konto ze starym (już nieaktualnym) nickiem zostanie zbanowane.

Ważny temat, jak już. Nie "warzny".

Niedostępny
#5
Właśnie jest dostęp do tego Nicku więc chce zmienić to co mam podać ten nick co chce zmienić i przerzucisz kasę na WaterBlocku i żeby miał dostęp do wyspy??
#6
Tak, napisz ten nick. I napisz co chcesz przerzucić z jednego nicku na drugi (ten nowy). Czyli to $ i wyspę. Nic więcej nie chcesz?

Niedostępny
#7
Cichusek jestes to odpisz

Cichusek zmieniłem Nick na Hihrotusiek chciałbym żebyś cała kasę przerzucił na konto Hihrotusiek na WaterBlock i zostawiłem itemy w skrzyni z sklepu do sklepu ze bym miał odnowa zrobić proszę zrób to szybko. już sie zajestrowałem na Serwie jak coś
#8
Screena daj ze masz premke
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#9
Tutaj jest dowód zakryłem kod tylko a nick zmieniłem Cichusek zrób to szybko
#10
(05-28-2017, 21:04)DeeJayBrowarek napisał(a): Cichusek zmieniłem Nick na Hihrotusiek chciałbym żebyś cała kasę przerzucił na konto Hihrotusiek na WaterBlock i zostawiłem itemy w skrzyni z sklepu do sklepu ze bym miał odnowa zrobić proszę zrób to szybko. już sie zajestrowałem na Serwie jak coś

chyba pomyliles waterblock ze skyblockiem.
zmienilem wlasciciela wyspy na skyblocku na twoj nowy nick i przelalem ci pieniadze z konta.
nie zapomnij o enderchescie i ekwipunku.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości