Cenzura
#1
Nie wiem, czy ta cenzura jest globalna, czy nie, nie jest to w tej chwili istotne. Chciałbym poruszyć tu jej temat.

1. Za napisanie "przekleństwa", lub "reklamę", prócz wyciszenia otrzymujemy karę pieniężną (chyba nie muszę tłumaczyć, że dla nowego gracza to koszmar). Wiele z tych wyciszeń jest nadawanych niesprawiedliwie, więc tak naprawdę pieniądze idą w błoto
2. Był ostatnio temat odnośnie cenzury, że te wszystkie kary można by zastąpić samymi komunikatami, ale pojawiła się odpowiedź (chyba Huba) "Musza poniesc kare" - no i tą karą będzie niewysłanie wiadomości. Zbędne zabieranie pieniędzy i wyciszanie graczy

O co proszę? Proszę o zastąpienie wyciszeń & kar pieniężnych zwykłym komunikatem na chacie
[Obrazek: fea6bb467dcb.jpg][Obrazek: 3e1a752a34d8.jpg]
Diamond Sektor: P
#2
jestem jednak za karami Sad albo za zamienianiem przklenstw na słowa typu kotku misiu Tongue kiedyś tak było, może ktoś pamięta Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Albo można by zdjąć kare pieniezna bo jak kolega wyzej napisal dla nowego gracza to koszmar. Tongue
Lub zamiast mute dodać cenzurowanie gwiazdkami np. c h u j (razem) na ******* .
Przy okazji pisania tej odpowiedzi zauwazylem, ze na forum jest taki system jak napisalem wyzej.
#4
Jak ktoś napisze zje* (zamiast gwiazdki b), np. JTdiro to ****, to napisze mu JTdiro to fajny koleś XD, a jak ktoś napisze reklamę to "Idź na inny serwer reklamować". Takie śmieszne XD.
Niedostępny
#5
(05-22-2017, 18:07)JTdiro napisał(a): Jak ktoś napisze zje* (zamiast gwiazdki b), np. JTdiro to ****, to napisze mu JTdiro to fajny koleś XD, a jak ktoś napisze reklamę to "Idź na inny serwer reklamować". Takie śmieszne XD.

Jeśli już to takie coś na /msg od "serwera".
Hub, byłoby dużo przekręceń. Mój sposób wydaje się być najlepszy Tongue
[Obrazek: fea6bb467dcb.jpg][Obrazek: 3e1a752a34d8.jpg]
Diamond Sektor: P
#6
(05-22-2017, 17:54)HubPlayGames napisał(a): jestem jednak za karami Sad albo za zamienianiem przklenstw na słowa typu kotku misiu Tongue kiedyś tak było, może ktoś pamięta Smile

Ja dobrze pamiętam>
Jestem za, żeby dostać też karę pieniężną,
#7
(05-22-2017, 18:08)an0 napisał(a):
(05-22-2017, 18:07)JTdiro napisał(a): Jak ktoś napisze zje* (zamiast gwiazdki b), np. JTdiro to ****, to napisze mu JTdiro to fajny koleś XD, a jak ktoś napisze reklamę to "Idź na inny serwer reklamować". Takie śmieszne XD.

Jeśli już to takie coś na /msg od "serwera".
Hub, byłoby dużo przekręceń. Mój sposób wydaje się być najlepszy Tongue

Nie na msg bo czesto ktos pisze /r i poprostu musial by pisac dalej te /msg <nick> i co chce napisac, najlepiej zeby sie pojawialo.
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
(05-22-2017, 18:08)an0 napisał(a): Hub, byłoby dużo przekręceń. Mój sposób wydaje się być najlepszy Tongue

To może zamiast misiu, kotku, fajny kolesiu będzie na chacie "Chciałem reklamować serwer" lub "Chciałem napisać przekleństwo"
Niedostępny
#9
(05-22-2017, 18:24)JTdiro napisał(a):
(05-22-2017, 18:08)an0 napisał(a): Hub, byłoby dużo przekręceń. Mój sposób wydaje się być najlepszy Tongue

To może zamiast misiu, kotku, fajny kolesiu będzie na chacie "Chciałem reklamować serwer" lub "Chciałem napisać przekleństwo"

I to nadal musiałoby być na /msg, bo zaśmiecałoby chat.
[Obrazek: fea6bb467dcb.jpg][Obrazek: 3e1a752a34d8.jpg]
Diamond Sektor: P
#10
Odświeżam, Cichusku zainsteresuj sie tym watkiem bo kolega ma dobre propozycje


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości