Czas generowania...
#1
Question 
Jeśli to zły dział, w którym pytam o daną rzecz, to prosiłbym o przeniesienie wątku do innego działu

Myślę sobie nad tą surowcową i brakiem struktur i przez to brak ̶t̶y̶c̶h̶ ̶u̶k̶o̶c̶h̶a̶n̶y̶c̶h̶,̶ ̶j̶e̶d̶y̶n̶y̶c̶h̶ ̶n̶i̶e̶p̶o̶w̶t̶a̶r̶z̶a̶l̶n̶y̶c̶h̶ bloków pajęczyn. Natomiast do puenty: Ile czasu generuje się nowa mapa surowcowa, że pan Cichusek nie mógłby jej zmieniać raz na miesiąc czy 2 tygodnie? Czy to jest po prostu tak długie (to generowanie mapy), że się zwyczajnie nie opłaca tego robić?

Pytam dlatego, iż skoro generacja mapy trwałaby np. krócej, niż jedna noc, to nie szkodziłoby cyklicznie zmieniać map surowcowych dla urozmaicenia rozgrywki. Lecz cóż, to tylko sugestia...

Niedostępny
#2
mapa jest generowana szybko, z tym ze musze to zrobic na singlu, a potem wgrac i podmienic folder z mapa na serwerze.
+ wgrac druga kopie do kopii map z ktorej sa przenoszone pliki podczas restartu.
problem jest taki, ze trzeba przy tym wylaczyc serwer, a malo kiedy moge to zrobic gdy serwer stoi praktycznie pusty, dlatego robie to raz na jakis czas.

co nadal nie rozwiazuje twojego problemu jesli chodzi o pajeczyny, bo struktur i tak by nie bylo Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
To może by się dodało te pajęczyny? Mógłyby być drogie ale przynajmniej by były i gracze by je kupowali.
........................................UwU
Niedostępny
#4
+Popieram
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#5
(05-22-2017, 11:41)Mateuu napisał(a): To może by się dodało te pajęczyny? Mógłyby być drogie ale przynajmniej by były i gracze by je kupowali.

Na tak.
Pozdrawiam
Niedostępny
#6
Jak chcecie pajęczyny do zbudujcie grinder i tyle, a nie narzekacie, że ich nie ma.
Niedostępny
#7
(05-22-2017, 14:53)miecz19 napisał(a):
(05-22-2017, 11:41)Mateuu napisał(a): To może by się dodało te pajęczyny? Mógłyby być drogie ale przynajmniej by były i gracze by je kupowali.

Na tak.

ktos wymysli jakas sugerowana cene, czy mam sam to zrobic i wziac jakas liczbe z kosmosu?
biorac pod uwage to, ze pajeczyna to blok dekoracyjny, a nie glowny budulec jak kamien czy drewno.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Mysle ze najlpeszym bedzie gdy sam ustalisz cene.
Pozdrawiam
Niedostępny
#9
(05-22-2017, 14:59)JTdiro napisał(a): Jak chcecie pajęczyny do zbudujcie grinder i tyle, a nie narzekacie, że ich nie ma.

Mówimy o blokach pajęczyn.
........................................UwU
Niedostępny
#10
(05-22-2017, 15:39)Cichusek napisał(a): ktos wymysli jakas sugerowana cene, czy mam sam to zrobic i wziac jakas liczbe z kosmosu?

Moja sugerowana cena od bloczka pajęczyn: $4000

(05-22-2017, 08:16)Cichusek napisał(a): problem jest taki, ze trzeba przy tym wylaczyc serwer, a malo kiedy moge to zrobic gdy serwer stoi praktycznie pusty, dlatego robie to raz na jakis czas.

co nadal nie rozwiazuje twojego problemu jesli chodzi o pajeczyny, bo struktur i tak by nie bylo Tongue

A nawet jeśli by bloków pajęczyn nie było w sklepie (wypadałoby dbać o kolekcjonerów "nielegalnych" bloczków) to co szkodziłoby np. co 3 lub 7 dni dosiadywać do póznej godziny i w momencie restartu o północy podmienić pliki z surowcowych? Jakby co, to tylko sugeruję rozwiązanie.

+ ile czasu to jest "szybko"? Tongue

nie działa mi alt+x (rip)

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości