Ub
#1
Elo cichy pisze w imieniu siostry czyli olaplgames 3 lub 2 mies temu dostala perma za cheaty prosze zebys dal jej ub bo ma nowego kompa i nie ma na jakich serwach grac. I zaobserwoawalem ze gra bez cheatow bo jej kompa przeszukalem prosze o ub jak zobaczysz ze ma aure to perm i tyle bez mozliwosci ub
#2
Ostatnio tez mowiles ze nie cheatuje no ale kazdy na szanse
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Nie zasługuje na unbana, pewnie i tak będzie mieć cheaty, tylko tak napisałeś.Każdy, kto tak napisał (prośba o ub) dostawał bana za cheaty.
#4
Wielokrotnie mnie wkurzala, ale kazdy zasluguje na 2 szanse
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#5
Na nie...........
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
Kakukazu i rumbur tacy madrzy jak bys zbanowali kogos z waszej rodzinybto ci bsrf jest tylko spoko
#7
(05-21-2017, 14:09)pawcio890 napisał(a): Kakukazu i rumbur tacy madrzy jak bys zbanowali kogos z waszej rodzinybto ci bsrf jest tylko spoko
To juz wina brata/kuzyna czy kogo tam. To samo jest u mnie, jak dostanie bana - jego wina i niech ponosi konsekwencje. Mozna sie spodziewac wiele innych rzeczy od nich niz cheatowania np. oszustw, przetrzymywan, kradziezy. W kazdej wolnej chwili moze sciagnac cheaty i naparzac. To samo u twojej siostry moze sie dziac (ja pilnuje brata, zeby nie sciagal huzuni itp).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości