Mapa
#1
Cześć. Mam pomysł na nową mapkę na PvP z pistoletami, jednak potrzebowałbym jej aktualnej wersji (będzie to przeróbka aktualnego spawnu). Wiem, że sam administrator nie jest chętny do podesłania mapy, więc czy jakiś gracz miałby może World Downloader'a i mógłby mi podesłać mapę? Smile
[Obrazek: fea6bb467dcb.jpg][Obrazek: 3e1a752a34d8.jpg]
Diamond Sektor: P
#2
Nie wiem czy spawn, byłby dobry na arenę... Nie lepiej zrobić czegoś oryginalnego, zamiast przerabiać coś co już istnieje i wszyscy znają? Według mnie było by lepiej.



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(05-10-2017, 18:18)Tails napisał(a): Nie wiem czy spawn, byłby dobry na arenę... Nie lepiej zrobić czegoś oryginalnego, zamiast przerabiać coś co już istnieje i wszyscy znają? Według mnie było by lepiej.



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Nie chcę robić spawna jako arenę, tylko przerobić aktualnego na zastępstwo
[Obrazek: fea6bb467dcb.jpg][Obrazek: 3e1a752a34d8.jpg]
Diamond Sektor: P
#4
(05-10-2017, 18:32)an0 napisał(a):
(05-10-2017, 18:18)Tails napisał(a): Nie wiem czy spawn, byłby dobry na arenę... Nie lepiej zrobić czegoś oryginalnego, zamiast przerabiać coś co już istnieje i wszyscy znają? Według mnie było by lepiej.



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Nie chcę robić spawna jako arenę, tylko przerobić aktualnego na zastępstwo
No cóż, myślałem że chodzi ci o arenę.
Dość niewyraźnie napisałeś.
Jednak nie zmienia to że nadal uważam że lepiej było by zrobić coś od początku, a nie przerabiać. Tak, szczerze to nie widzę w tym za bardzo sensu, bo nie ma za bardzo czego modyfikować.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
jedyne co przerabiam na spawnie to np. kolor podlogi albo jakies ozdoby dekoracyjne na czas swiat itp.
nie wiem czy dawniej grales, ale wtedy np. byly w sumie 4 areny i kazda byla w osobnych "plotkach", ale doszedlem do wniosku, ze jednak na jednej wspolnej lepiej sie gra.

z czasem tez powiekszylem ten spawn (ta jaskinie) na wieksza aby dodac wlasnie kolejne areny i aby byl wiekszy luz przy duzej liczbie graczy.
mi sie ogolnie taki podoba i nic w nim bym nie zmienial.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(05-10-2017, 18:51)Cichusek napisał(a): jedyne co przerabiam na spawnie to np. kolor podlogi albo jakies ozdoby dekoracyjne na czas swiat itp.
nie wiem czy dawniej grales, ale wtedy np. byly w sumie 4 areny i kazda byla w osobnych "plotkach", ale doszedlem do wniosku, ze jednak na jednej wspolnej lepiej sie gra.

z czasem tez powiekszylem ten spawn (ta jaskinie) na wieksza aby dodac wlasnie kolejne areny i aby byl wiekszy luz przy duzej liczbie graczy.
mi sie ogolnie taki podoba i nic w nim bym nie zmienial.

Grałem, tęsknię za arenką 3 [*]
Więc napiszę Ci, co ja bym zmienił Smile kolor bloków podłogi na 159:5 i 159:13, kwarcowe rzeźbione bloki na jakieś rudy i zastąpił 50% lawy w dachu wodą, oraz wybudował i ustawił spawn w drzewku Tongue
[Obrazek: fea6bb467dcb.jpg][Obrazek: 3e1a752a34d8.jpg]
Diamond Sektor: P
#7
Pisalem kiedys watek o nowym spawnie (nie mam czasu do jego budowania) i ten co jest bardziej podoba sie cichemu, watpie aby byly jakies zmiany jak nowy spawn. Propo drzewka mi nie pasuja, a rudy pasuja do urkou jaskini. Kwarc jest przy wejsciach i tabliczce /lobby, a glina na spawnie by brzydko wygladalo. Lawa pasuje do wystroju. Wode jedynie mozna dodac w podlodze na ziemi w roznych zakatkach.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości