Problem
#1
Cichy bo sensmilator pisze ze oszukalem jego kolege _kamil124_ i ja tego nie zrobilem mialem 120k a tera mam. 140k dziwne ibyo mozliwe ze ktos mi na konyo wbil i go oszukal juz haslo zmienilem sensimilator. Wbij na serwa to odam hajs tobie lub koledze nagram to i link dam
#2
hmmmmm a ty czasem nie kłamiesz po prostu i nie oszukałeś ich i teraz jak cie zgłaszają to udajesz że to nie ty?........
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
Nie nie poprostu 20k mi dodalo do konta I nw I pisze ze go oszukalem ja go nie oszukalem ale mu odam jak bedzie na serwie I to nagram
#4
(05-02-2017, 17:28)pawcio890 napisał(a): Nie nie poprostu 20k mi dodalo do konta I nw I pisze ze go oszukalem ja go nie oszukalem ale mu odam jak bedzie na serwie I to nagram

Coś dziwne to twoje zachowanie...moim zdaniem na pewno go oszukałeś ale myślałeś że nie napisze na forum.
tylko winny się tłumaczy
........................................UwU
Niedostępny
#5
Uspokujcie sie co wan zrobilem ze tak piszecie odam mu ten haha I to nagram I z glowy Bo go nie oszukalen
#6
Niby on jakies dowody ma, ale ze nie wstawil jego problem. Co do calego watka ty probojesz tego kamila i tak wrobic w multikonta. Myslisz ze nie wiemy o tym? Sam o tym dokladnie wiesz, tylko nie chcesz sie do tego przyznac. Ulzy ci jak sie przyznasz.
#7
Ale tak wyszlem z serwa piszlem na dwor na 30min wracam I gram I wpisuje \kasa a ty mam 140k I mowie dziwne 20k mi przybylo I ten Kamil pisze ze go oszukalem na 20k I ja mowie ze nie Bo ja Ni nie zrobbilem a on sir wspiera a jak mi pokaze fimik ze go osxukalem niby to mu odam hajs I to nagram I haslo zmienilem juz
#8
zależy może warto by sprawdzić kilka ostatnich ip pawcio890 może, MOŻE mówi prawdę z naciskiem na może...........
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#9
Ja mu odam tom kase jak bedzie na serwie
#10
(05-02-2017, 17:56)Kaukazu napisał(a): zależy może warto by sprawdzić kilka ostatnich ip pawcio890 może, MOŻE mówi prawdę z naciskiem na może...........

Nom tylko chyba da się sprawdzić kto się logował OSTATNIO


(05-02-2017, 17:34)Mati :) napisał(a): tylko nie chcesz sie do tego przyznac.

Sam się do wielu rzezy nie chcesz przyznać ;)
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości