SkyFire.
#41
(05-03-2017, 22:30)BSRF napisał(a): Po co wy to piszecie?
I tak odpowiedz będzie "nie"
Ciągle tylko nie, nie i nie
Nowy tryb? Nie
Pierdoła jak regulamin? Nie
Minigra? Nie
Usunąć tryb na którym grają 2 osoby dziennie z czego połowa to cheaterzy? NIE
Od lat znacie cichego i nawet jesli wymyślicie najlepszą minigrę na świecie, najlepszy możliwy tryb i tak będzie na [b]NIE

Ależ pesymista z Ciebie. Trzeba być dobrej myśli. Nie można od razu się poddawać. Nikt nie karze robić minigierki, która będzie w ciągu tygodnia na top 1 all serwer in the world. To może być minigierka, w którą będzie grać tyle osób, ile gra w Hide'N'Seek i już wypali. Tak więc jeszcze raz: Trzeba być dobrej myśli.

Niedostępny
#42
Jestem za creativem. Kto za dawać pluselki mi na prof :3
Ale Cichy, popatrz:
gra mało osób na h&s/Chcesz żeby grało więcej osób/nie rozwijasz go
I kółko się zamyka. Rozumiem, że utrzymanie serwera. Zróbmy zrzutę na zrzutka i będzie na rozwijanie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#43
(05-04-2017, 11:00)Sivvy Zdrowix napisał(a): Jestem za creativem. Kto za dawać pluselki mi na prof :3
Ale Cichy, popatrz:
gra mało osób na h&s/Chcesz żeby grało więcej osób/nie rozwijasz go
I kółko się zamyka. Rozumiem, że utrzymanie serwera. Zróbmy zrzutę na zrzutka i będzie na rozwijanie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Same pieniądze nie wystarczą... Nie wszystko można nimi załatwić...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#44
(05-04-2017, 11:06)Tails napisał(a):
(05-04-2017, 11:00)Sivvy Zdrowix napisał(a): Jestem za creativem. Kto za dawać pluselki mi na prof :3
Ale Cichy, popatrz:
gra mało osób na h&s/Chcesz żeby grało więcej osób/nie rozwijasz go
I kółko się zamyka. Rozumiem, że utrzymanie serwera. Zróbmy zrzutę na zrzutka i będzie na rozwijanie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Same pieniądze nie wystarczą... Nie wszystko można nimi załatwić...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
Chodzi mi bardziej o podejście. To kółko to prawda. Cichy mówi, że nie zrobi czegoś lepszego bo jest mało graczy->Graczy nie ma bo nic się nie zmieniło->

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#45
Z tego co wiem to pieniedzy nie da sie dac na chowanego oraz skywars. Jedynie co za fundowac na chowanym to statystyki. Wygrane, przegrane, znalezionych... Ale nie wypali.

Cichy, zdania sa podzielone na temat creative, polowa graczy chetnie by chciala na takim trybie sobie grac. Dodatkowo jak ktos chce sobie cos ladnego na classicu zbudowac to musi najpierw na singlu zrobic projekt. A takto wchodzilaby na lobby, logowalaby sie i wchodzila na creative probojac zrobic ten projekt.
#46
(05-04-2017, 15:01)Mati :) napisał(a): Z tego co wiem to pieniedzy nie da sie dac na chowanego oraz skywars. Jedynie co za fundowac na chowanym to statystyki. Wygrane, przegrane, znalezionych... Ale nie wypali.
I tych statystyk się nie da.
Można jedynie nowe mapy i bloki do schowania dodać...
Dużo razy to przerabiano.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#47
Odswiezam.
#48
Nie masz po co odświeżać skoro wczoraj był napisany ostatni post :')

Dajcie Cichemu jakiś dobry pomysł na serwer, to na pewno go wprowadzi. Nieraz mówił, że Skyfire nie zostanie usunięte, bo po co usuwać, skoro nikomu nie szkodzi?
Dobry serwer to nie creative czy jakaś durna minigra, bo oba te serwery są na 10 minut. Wejdźcie na pierwszy lepszy serwer z trybem Creative, i wejdźcie na właśnie ten tryb. Mało osób tak naprawdę coś tam buduje, większość wchodzi na 10 minut i wychodzi. Taki serwer jest zawalony ludźmi bawiącymi się w pisanie jakichś roleplayów czy bawienie się w życie w mc
No nie wiem jak wy, ja tego tutaj nie chciałbym XD
Minigra która najbardziej wypaliła to chyba pistolety - tam jest o co walczyć, gdzie walczyć, można zawierać sojusze, istnieją różne bronie, można przeganiać się w poziomie jaki się ma, krócej - tam po prostu jest co robić.
Takie skywarsy nie są prawie w ogóle rozbudowane - ot kilka mapek i każda rozgrywka wygląda tak samo.
Nie byłoby tak jakby taki serwer jakoś urozmaicić, tak by zatrzymać ludzi na dłużej
Niedostępny
#49
(05-05-2017, 15:31)FLP napisał(a): Nie masz po co odświeżać skoro wczoraj był napisany ostatni post :')

Dajcie Cichemu jakiś dobry pomysł na serwer, to na pewno go wprowadzi. Nieraz mówił, że Skyfire nie zostanie usunięte, bo po co usuwać, skoro nikomu nie szkodzi?
Dobry serwer to nie creative czy jakaś durna minigra, bo oba te serwery są na 10 minut. Wejdźcie na pierwszy lepszy serwer z trybem Creative, i wejdźcie na właśnie ten tryb. Mało osób tak naprawdę coś tam buduje, większość wchodzi na 10 minut i wychodzi. Taki serwer jest zawalony ludźmi bawiącymi się w pisanie jakichś roleplayów czy bawienie się w życie w mc
No nie wiem jak wy, ja tego tutaj nie chciałbym XD
Minigra która najbardziej wypaliła to chyba pistolety - tam jest o co walczyć, gdzie walczyć, można zawierać sojusze, istnieją różne bronie, można przeganiać się w poziomie jaki się ma, krócej - tam po prostu jest co robić.
Takie skywarsy nie są prawie w ogóle rozbudowane - ot kilka mapek i każda rozgrywka wygląda tak samo.
Nie byłoby tak jakby taki serwer jakoś urozmaicić, tak by zatrzymać ludzi na dłużej
Zależy to głównie od gustu. W takim Creative, wady które wymieniłeś czyli ci roleplayerzy czy coś, dla wielu (na przykład dla mnie) są zaletą. Wyobraź sobie że są ludzie którzy uważają zachwalane przez ciebie, PvP jako tryb który nigdy nie powinien istnieć.
Czyli że zdania będą w tej kwestii zawsze podzielone.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#50
(05-02-2017, 20:21)Cichusek napisał(a): - party:
plugin byl publiczny, zostal zle napisany. mial strasznie duzo bledow, konsola byla co chwile zaspamowana jakimis errorami. co chwile musialem wchodzic na spleefa i inne gry i usuwac dziwne bloczki, ktore nie chcialy zniknac po poprzedniej rozgrywce. w dodatku restart serwera byl co chyba 20-30min, bo robily sie takie lagi, ze grac sie nie dalo. lubilem to, ale bez przesady.

jestem za party, creative uważam za bezsens. zbudujecie cos i po chwili się znudzi. znow będzie narzekanie, ze nie ma tam graczy. gdyby udało się ogarnąć te wszystkie bledy, o których wspomniales byłoby naprawdę fajnie :/
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości