Konie, osiolki, "jeb_"
#1
Dzisiaj wchodze na moja dzialke (-3;7) i patrze a tu nie ma 2-3 osiolkow, jednej owcy "jeb_" i 4-5 koni! Wczoraj sprawdzalem to byly. Na dzialke nikt nie ma wstepu wiec nie wiem jak one zniknely. A i zniknela mi jedna krowa i jedna owca rozowa...
Obecnie mam tylko 2 owce i 2 krowy tylko. Zwierzatek mialem 12-14 ogolnie. Moby na tym pietrze w ogole mi sie nie respia nawet ani jeden creeper / szkielet.
#2
ktos musial je jakos zabic.
moze ktos ma ustawiony sethome? roznie moze byc.
same nie wyparowaly.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Na 100% nikt nie ustawil sethome (u mnie sa kary za sethomy). Jak ktos chce sethome u mnie to na zewnatrz i musi placic. Drzwi caly czas zamkniete. A jakby ktos mial sethome to moglbys sprawdzic kto i kiedy zrobil tam sethome?
#4
Skoro były drzwi zamknięte to niby niemożliwe,ale sprawdź czy wędką nie da rady zabić (kiedyś dawno temu można było) (nie pytajcie skąd wiem Wink )
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#5
(05-01-2017, 12:20)Grzancia napisał(a): Skoro były drzwi zamknięte to niby niemożliwe,ale sprawdź czy wędką nie da rady zabić (kiedyś dawno temu można było) (nie pytajcie skąd wiem Wink )
Mam furtki. Rzucalem wedka ale nie siega. Jak chcesz to przyjdz na moja dzialke. Konie sa na drugim koncu gdzie nie ma gdzie wejsc. Krowy sa blisko schodow wiec nie da rady. Osiolki przy skrzynkach sie chowaja. A rozowa owca w rogu zawsze siedziala...
#6
wędką nie da się zabić :,D
1 ewentualnie ktoś mógł zabić przez ścianę ( nie pytajcie jak )
2 albo wyłowić
jeśli zwierzęta masz na skraju działki to na pewno opcja 1
http://imgur.com/NBS0G9G

Moje życie nie ma sensu Cry
Sleep
#7
Ja umiem przejśc przez prawie każde zamkniete dzwi, ktoś też może umie :/

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#8
(05-01-2017, 12:31)Boczka napisał(a): Ja umiem przejśc przez prawie każde zamkniete dzwi, ktoś też może umie :/

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

To bys musial szybko rozwalac furtke i jasnoglaz. Tak szybko jasnoglazu jak furtki nie rozwalisz raczej. A z obsydianem to juz w ogole.
#9
(05-01-2017, 12:30)kaktus2002 napisał(a): wędką nie da się zabić :,D
1 ewentualnie ktoś mógł zabić przez ścianę ( nie pytajcie jak )
2 albo wyłowić
jeśli zwierzęta masz na skraju działki to na pewno opcja 1

przed chwilą sprawdziłam wędkę da się jak się potrafi Wink ps. pisząc o wędce chodziło mi również o wyłowienie
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#10
jak zwierzęta som przy scianie to wystarczy ze cheater przejdzie z kill aurom i już niema zwierząt


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości