Oszustwo
#1
Nick: F4KKE
Nick oskarżoanego: _Charli, xMany_PL
Opis sytuacji:Zaproponowałem sprzedaż działki,ponieważ mam ochote zbudować coś nowego.Zgłosił się do mnie xMany_PL i powiedział że chce kupić działke dla swojego kolegi _Charli.Po ustaleniu ceny XMany_PL powiedział żebym najpierw opuścił działke, a potem on zapłaci. Gdy opuściłem działke xMany_PL powiedział ,żę _Charli zapłaci,więc napisałem
do _Charli ale _Charli Kazał mi opuścić "JEGO DZIALKE" i udawał że nie wie o co chodzi. A na koniec chciał sprzedać moją działkę.
Dowód: Przed opuszczeniem działki dodałem na wszelki wypadek 2 kolegów do działki.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
brak dowodów=brak bana.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
#3
(04-30-2017, 15:05)F4KKE napisał(a): Dowód: Przed opuszczeniem działki dodałem na wszelki wypadek 2 kolegów do działki.

ten dowod jest dosyc slaby.
jako wlasciciele dzialki mogli ich z niej wyrzucic, lub sami mogli dodac dwoch kolegow, a ty to sprawdziles wpisujac /dzialka info.
przy handlowaniu zawsze trzeba robic screeny, dokladnie pokazac na co sie umawiacie, udokumentowac moment wymiany oraz jakas ucieczke/kradziez jesli nie dojdzie do zaplaty.
a najlepiej jest nagrywac filmy.

my nie zapisujemy komend w logach serwera, wiec nie mozemy sprawdzic kto kiedy opuscil dzialke, a tymbardziej jaka konkretnie opuscil.
nie wiemy tez, czy ktos komus przelal pieniadze na konto (lub cos rzucil do reki), ani nie widzimy prywatnych wiadomosci.
w tej sprawie raczej nic sie nie da zrobic, jedyne co mozesz to domagac sie od nich zaplaty, lub ostrzec innych graczy przed oszustami np. na czacie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości