TFU
#1
NO TO SĄ TERAZ CHYBA ŻARTY? TEN TYP OBRAŻA MNIE, NAZYWAJĄC MNIE BIEDAKIEM. WALI NA CAŁĄ DZIAŁKĘ NAPIS "BIEDAK" I TO NIE JEST NIC OBRAŹLIWEGO? POWIEM TAK, TO MNIE URAŻA I CHCE ŻEBY ON TO USUNĄŁ, JAK WALNĘ NAPIS "PIES" Z STRZAŁKĄ SKIEROWAŁ W JEGO DZIAŁKĘ I POWIEM, ŻE TO NIE JEST OBRAŹLIWE TO TEŻ NIE BĘDĘ MUSIAŁ TEGO USUNĄĆ? PRZECIEŻ PROSTE, ŻE JA ZARAZ WYRWĘ BANA I PO BANIE BĘDĘ MUSIAŁ TO USUNĄĆ, ALBO LEPIEJ USUNIESZ TO SAM... JA CHCE ŻEBY ON TO USUNĄŁ I LUL...

#2
Fakt, niezły z matiego hipokryta wyzywając Ciebie od biedaków, gdy sam jest biedniejszy (przynajmniej po działce widać). Jednak (tak, staram się być obiektywny) równie dobrze, gdyby ktoś zaczął poruszać niewygodne dla mnie tematy, a ja bym powiedział, że mnie to uraża to co wtedy? Gdybym wtedy powiedział, że mnie to uraża i że nie chcę poruszania tego tematu to od razu by pojawiły się pogłoski, że ja mam coś za uszami. A wcale nie chcę mieć nic za uszami. Toteż sugeruję dwa rozwiązania:
1. Potraktować napis "BIEDAK" humorystycznie i to zignorować.
2. Wziąć sprawę poważnie i walczyć o sprawiedliw *stop* o... swoją godność (wiem, wyolbrzymione nieco)
Choć to drugie wyrządzi więcej krzywdy emocjonalnej toteż... ten, wybieraj.

I tak bym wybrał to drugie, też jestem typem awanturnika i walczę o swoje.

Niedostępny
#3
(04-24-2017, 17:03)IamAwesomeArcher napisał(a): Fakt, niezły z matiego hipokryta wyzywając Ciebie od biedaków, gdy sam jest biedniejszy (przynajmniej po działce widać). Jednak (tak, staram się być obiektywny) równie dobrze, gdyby ktoś zaczął poruszać niewygodne dla mnie tematy, a ja bym powiedział, że mnie to uraża to co wtedy? Gdybym wtedy powiedział, że mnie to uraża i że nie chcę poruszania tego tematu to od razu by pojawiły się pogłoski, że ja mam coś za uszami. A wcale nie chcę mieć nic za uszami. Toteż sugeruję dwa rozwiązania:
1. Potraktować napis "BIEDAK" humorystycznie i to zignorować.
2. Wziąć sprawę poważnie i walczyć o sprawiedliw *stop* o... swoją godność (wiem, wyolbrzymione nieco)
Choć to drugie wyrządzi więcej krzywdy emocjonalnej toteż... ten, wybieraj.

I tak bym wybrał to drugie, też jestem typem awanturnika i walczę o swoje.

Nie mam zamiaru tego brać humorystycznie, obraza jest wtedy kiedy ktoś czuje się urażony. Ale to chyba wiadome, ja w tej sytuacji czuje się urażony. Więc chce żeby on po prostu usunął ten napis...
#4
gdy ktoś kogoś nazywa psem to raczej jest to obraźliwe Smile gdybyś mówił na mnie biedak to to nie jest obraźliwe to czy ktoś ma więcej czy mniej to normalne ze ktos jest biedniejszy a ktos bogatszy . Nazywając mnie biedakiem nie obrazal bys mnie, lecz psem kur.. itp to sa obrazy są to brzydkie slowa .

iam napis mail być humorystyczny i przeciwieństwem tego co tam widać Smile a tak nie w temacie iam zapraszamy częściej na serw erek Smile brakuje tam cb Smile
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#5
mati2710 on może nie chce żebyś go tak nazywał i koniec
Niedostępny
#6
(04-24-2017, 16:37)Kacpii1337 napisał(a): NO TO SĄ TERAZ CHYBA ŻARTY? TEN TYP OBRAŻA MNIE, NAZYWAJĄC MNIE BIEDAKIEM. WALI NA CAŁĄ DZIAŁKĘ NAPIS "BIEDAK" I TO NIE JEST NIC OBRAŹLIWEGO? POWIEM TAK, TO MNIE URAŻA I CHCE ŻEBY ON TO USUNĄŁ, JAK WALNĘ NAPIS "PIES" Z STRZAŁKĄ SKIEROWAŁ W JEGO DZIAŁKĘ I POWIEM, ŻE TO NIE JEST OBRAŹLIWE TO TEŻ NIE BĘDĘ MUSIAŁ TEGO USUNĄĆ? PRZECIEŻ PROSTE, ŻE JA ZARAZ WYRWĘ BANA I PO BANIE BĘDĘ MUSIAŁ TO USUNĄĆ, ALBO LEPIEJ USUNIESZ TO SAM... JA CHCE ŻEBY ON TO USUNĄŁ I LUL...


Ja bym nie zwracał w ogóle uwagi na niego. Z tego co wiem, to masz na tej działce same cenne rzeczy (1;2) więc trochę dziwne, co on napisał, może chciał czymś zaimponować. Big Grin
#7
ten mati jaki typowy majnkraftowiec bez zycia no prawie jak ja XD

ale bardziej kacper ma racje, jesli poczul sie obrazony to przynajmniej ta tabliczka powinna zniknac, juz bez bana za obraze bo ta obraza nie jest zbyt mocna i ubrana w mocne slowa
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości