PW
#1
Mam taką propozycję, aby zwiększyć limit Prywatnych Wiadomości, bo ten bardzo szybko potrafi się zapełnić.

Wielu się pewnie ze mną zgodzi, że ten mały limit to dość denerwująca rzecz.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Ja bym w ogóle ten limit usunął, bo po co on jest?
#3
Jestem za, właśnie do tailsa nie mogę napisać XD
........................................UwU
Niedostępny
#4
(04-13-2017, 13:15)Mateuu napisał(a): Jestem za, właśnie do tailsa nie mogę napisać XD
Najlepsze jest to, że mam wrażenie że ten limit cały czas się zmniejsza...
Teraz mogę mieć tak z 6 wiadomości, i PW pełne...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
limit wynosi 200 wiadomosci, to dosyc duzo.
w ta ilosc nie wliczaja sie tylko wiadomosci odebrane, ale rowniez wszystkie inne.
wyslanie, odebrane, szkice, usuniete itp.
najlepiej sobie usunalc wszystkie wyslane i bedzie mozna odbierac pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(04-13-2017, 13:44)Cichusek napisał(a): limit wynosi 200 wiadomosci, to dosyc duzo.
w ta ilosc nie wliczaja sie tylko wiadomosci odebrane, ale rowniez wszystkie inne.
wyslanie, odebrane, szkice, usuniete itp.
najlepiej sobie usunalc wszystkie wyslane i bedzie mozna odbierac pw.
No dobrze, ale nadal jednej rzeczy nie rozumiem... Po co ten limit? Nie można go usunąć, lub dodać coś takiego że stare wiadomości będą się kasowały automatycznie?

Po za tym tak sobie te wiadomości policzyłem i wychodzi tak ok. 150, jeszcze trochę mogło by się ich zmieścić, więc coś nie do końca działa...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(04-13-2017, 13:48)Tails napisał(a):
(04-13-2017, 13:44)Cichusek napisał(a): limit wynosi 200 wiadomosci, to dosyc duzo.
w ta ilosc nie wliczaja sie tylko wiadomosci odebrane, ale rowniez wszystkie inne.
wyslanie, odebrane, szkice, usuniete itp.
najlepiej sobie usunalc wszystkie wyslane i bedzie mozna odbierac pw.
No dobrze, ale nadal jednej rzeczy nie rozumiem... Po co ten limit? Nie można go usunąć, lub dodać coś takiego że stare wiadomości będą się kasowały automatycznie?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

niektorzy moze chca jakies wiadomosci zatrzymac.
limit jest dlatego, ze wszystko zajmuje miejsce na dysku, nawet takie kilka zdan tekstu.
na forum jest bardzo duzo uzytkownikow, wystarczy, ze kazdy z nich napisze jedna wiadomosc i juz cala baza danych z wiadomosciami rosnie o kilka mb, a niektorzy nie pisza 1 wiadomosci, tylko setki, bo jak widzisz macie pelne skrzynki.
po prostu czasem trzeba je oproznic i dbac o swoje miejsce na dysku tak jak na swoim komputerze.
jakby nie bylo limitu, to ja bym musial kazdemu wszystko czyscic aby caly dysk sie nie zasmiecil.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości