Ostatni raz
#1
SORRY ZA SPAM, TO JUŻ MOJE OSTATNIE PODEJŚCIE DO TEJ SPRAWY!!!


Napisałeś "następnym razem korzystaj z wymieniarek". Zapewne chodziło ci o to ze odzyskam itemy. Ale nawet korzystajac z nich nie mam pewnosci ze je odzyskam. Jest kilka opcji
- Podejdzie kolega i złapie itemy
-Lognie się przy drzwiach i inni je zgarną
- Lognie się i przy drzwiach i zbierze się przed nimi grupka osób
- Okaże się, że istneje sposób na wyjście z wymieniarek

Z perspektywy każdego gracza wygląda to tak:
- Wymiana w wymieniarce = brak gwarancji odzyskania itemków
- Wymiana poza wymieniarką = brak gwarancji odzyskania itemków.

Porównajmy tą sytuację do normalnego życia.
Idę do sklepu i kupuję dajmy na to telefon za ostatnie oszczędniści.
Płacę a kasjer ucieka wraz z telefonem. Po kilku dniach łapie go policja, idzie do więzienia Ale mówią mi "Zgubił telefon, nie dostaniesz rekompensaty"
Idę na jakiś bazar, kupuję telefon i reszta tak samo
Wiadomość jaką dostaję "nie dostaniesz rekompensaty bo nie kupowałeś go w sklepie"
Bez sensy, co nie?

Wiele osób pisało "To zależy od skali oszustwa, ile pieniędziy straciłeś itd"
Ale ilość pieniędzy to rzecz względna. Iam, mając jakieś 3mln został oszukany na około 100k czyli jakieś 3% swojego majątku. Ja mając około 25k zostałem oszukany na 12k czyli jakieś 50%.
A więc z mojej perspektywy to oszustwo było jakieś 15x "gorsze".
Po co mam się wymieniać w wymieniarkach skoro i tak nie mam gwarancji odzyskania itemków?!?! Teraz już rozumiem, że wymiana tam to świętośc i juz bede z nich korzystal, ale kazdy jest madry po szkodzie...
Ostatni raz proszę... Cichusek oddaj mi diaxy od niego, już sie nauczylem zeby korystac z wymieniarek Cry

Sorki za literowki, ale piszę na telefonie Wink Dzięki za przeczytanie i proszę o wyrozumialosc
Bardzo prisze o odsyskanie Diamond Sad
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#2
juz ci przeciez odpisalem wyraznie, ze nie oddam ci tego co ci ukradl, wiec nie wiem po co drazysz ten temat.
trzeba korzystac z wymieniarek, wtedy bede mogl zajac sie taka sprawa i sprobowac odzyskac twoje rzeczy.
nie bede zajmowal sie czyms, gdzie praktycznie za darmo oddajesz komus swoj majatek, gdzie nie masz zadnego zabezpieczenia czy gracz cie oszuka, czy nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości