Podejrzany o x-ray
#1
miecz19
MrWojteczek
Podejrzanie o x-ray
link: https://youtu.be/baGH5mZOQr0

Prosze o odp Cichego.
Pozdrawiam
Niedostępny
#2
Ja sobie kopalem randomowo Wink
#3
Jakby miał x raya, to chyba proste że poszedlby sam

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
(03-19-2017, 16:09)Sivvy Zdrowix napisał(a): Jakby miał x raya, to chyba proste że poszedlby sam

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Tak tylko chcial ode mnie drewno na pochodnie
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
(03-19-2017, 16:23)miecz19 napisał(a):
(03-19-2017, 16:09)Sivvy Zdrowix napisał(a): Jakby miał x raya, to chyba proste że poszedlby sam

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Tak tylko chcial ode mnie drewno na pochodnie
To to jest jeszcze jeden qrgumant, że nie ma. X ray zamazuje wszystoie bloki oprócz wybranych, a zamazane są traktowane jako powietrze, które trzeba wykopać.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#6
(03-19-2017, 16:27)Sivvy Zdrowix napisał(a): To to jest jeszcze jeden qrgumant, że nie ma. X ray zamazuje wszystoie bloki oprócz wybranych, a zamazane są traktowane jako powietrze, które trzeba wykopać.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Twoja wypowiedź nie ma sensu...

Zostawcie sprawę dla Cichuska/Huba, to oni decydują czy ktoś ma cheaty. Jak mówi mój instynkt Wojteczek nie dostanie bana bo jest to za mało żeby stwierdzić, że ma x-raya, choć ten wykopanie ostatnich 2 diaxów hmm... raczej nie Cichusek/Hub nie dają banów jak nie są pewni, tutaj nie można być pewnym.
#7
(03-19-2017, 16:51)Kacpi ^^ napisał(a):
(03-19-2017, 16:27)Sivvy Zdrowix napisał(a): To to jest jeszcze jeden qrgumant, że nie ma. X ray zamazuje wszystoie bloki oprócz wybranych, a zamazane są traktowane jako powietrze, które trzeba wykopać.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Twoja wypowiedź nie ma sensu...

Zostawcie sprawę dla Cichuska/Huba, to oni decydują czy ktoś ma cheaty. Jak mówi mój instynkt Wojteczek nie dostanie bana bo jest to za mało żeby stwierdzić, że ma x-raya, choć ten wykopanie ostatnich 2 diaxów hmm... raczej nie Cichusek/Hub nie dają banów jak nie są pewni, tutaj nie można być pewnym.
Twoja wypowiedź nic nie wnosi. Proszę o bana dla szanownego pana. Nie czuję jak rymuje.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#8
Też podejrzewam x-ray u niego.
#9
x raya to pewnien nie jestem, aczkolwiek jestem przekonany, ze uzywal auto toola tam cos kolo 1.48. Lecz za to nie ma bana
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
ale auto tool jest w huzunce xd
[size=large][color=#0000CD]Zapraszam na moj kanal Tongue
https://youtu.be/ISJoBWZxv_Q
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości