Działka
#1
Witam , dlaczego jeżeli wchodze na swoją działke jest pusta oraz ma inne współrzędne? (jest przesunięta o jedną do tyłu) . Również w enderchestcie brak większości itemów oraz miałam prawie 40k a mam 0$
#2
z tego co widze, to nie logowalas sie na serwer od dluzszego czasu.
w dodatku ostatnim razem - 3 marca, osoba, ktora zalogowala sie na twoje konto wchodzila rowniez na inne konta.
prawdopodobnie po prostu cie okradla zgadujac lub znajac twoje haslo, ktore wczesniej mu podalas.
niestety nic z tym nie moge zrobic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(03-12-2017, 11:41)Cichusek napisał(a): z tego co widze, to nie logowalas sie na serwer od dluzszego czasu.
w dodatku ostatnim razem - 3 marca, osoba, ktora zalogowala sie na twoje konto wchodzila rowniez na inne konta.
prawdopodobnie po prostu cie okradla zgadujac lub znajac twoje haslo, ktore wczesniej mu podalas.
niestety nic z tym nie moge zrobic.

Proponuję ukarać włamywacza permanentnym banem i oddaniem jego całego majątku poszkodowanemu
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#4
(03-12-2017, 11:42)#Anonymous napisał(a):
(03-12-2017, 11:41)Cichusek napisał(a): z tego co widze, to nie logowalas sie na serwer od dluzszego czasu.
w dodatku ostatnim razem - 3 marca, osoba, ktora zalogowala sie na twoje konto wchodzila rowniez na inne konta.
prawdopodobnie po prostu cie okradla zgadujac lub znajac twoje haslo, ktore wczesniej mu podalas.
niestety nic z tym nie moge zrobic.

Proponuję ukarać włamywacza permanentnym banem i oddaniem jego całego majątku poszkodowanemu

ktory obecnie wynosi 20$?
ten gracz juz od tygodnia nie wchodzil na serwer, wiec prawdopodobnie przestal juz grac.
nie ma tez swojej dzialki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Powinnam odzyskać swoje rzeczy zbierałam je ładnych pare lat , prosze mnie zrozumieć . Nikomu nie podawałam hasła . Dlaczego nie moge odzyskac swoich rzeczy ?
#6
Dzialki nie da sie odzyskac. Nie wiadomo jakie itemy mialas...
#7
Stak bloków diamentów, magiczną latarnie , sadzonki dżunglowego drewna, kilof jedwabny dotyk , szczescie 1 i 2 miecz zaklety ogien 2 i cos taam jeszcze na nim było , enchant , bo na działce miałam sklep prawie najwiekszy na serwie i tych rzeczy nie chce chodzi mi bardziej z enderchetu i te 40k
#8
(03-12-2017, 12:24)olisia701 napisał(a): Stak bloków diamentów, magiczną latarnie , sadzonki dżunglowego drewna, kilof jedwabny dotyk , szczescie 1 i 2 miecz zaklety ogien 2 i cos taam jeszcze na nim było , enchant , bo na działce miałam sklep prawie najwiekszy na serwie i tych rzeczy nie chce chodzi mi bardziej z enderchetu i te 40k
Problem polega na tym, że nie mamy dowodów czy faktycznie miałaś te przedmioty...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
(03-12-2017, 12:08)olisia701 napisał(a): Powinnam odzyskać swoje rzeczy zbierałam je ładnych pare lat , prosze mnie zrozumieć . Nikomu nie podawałam hasła . Dlaczego nie moge odzyskac swoich rzeczy ?

40k parę lat? Aha no okej, poza tym nikt nie wie jakie miałeś itemy, więc Cichusek nie może Ci oddać. Jeśli myślisz, że ty mu możesz powiedzieć jakie miałeś to nie, nie możesz. xD Ponieważ może powiedzieć, że miałeś np 100staków bloków diax.
#10
(03-12-2017, 12:29)Tails napisał(a):
(03-12-2017, 12:24)olisia701 napisał(a): Stak bloków diamentów, magiczną latarnie , sadzonki dżunglowego drewna, kilof jedwabny dotyk , szczescie 1 i 2 miecz zaklety ogien 2 i cos taam jeszcze na nim było , enchant , bo na działce miałam sklep prawie najwiekszy na serwie i tych rzeczy nie chce chodzi mi bardziej z enderchetu i te 40k
Problem polega na tym, że nie mamy dowodów czy faktycznie miałaś te przedmioty...

a nawet jakbys miala jakis screen albo filmik ze swojej dzialki, to i tak nie moglbym ci tego oddac, bo moglas to wszystko wymyslic i np. dac wszystkie swoje rzeczy kolezance na przechowanie i tym sposobem mielibyscie wszystko podwojnie jakbym ci to oddal.

po prostu nic sie nie da zrobic, zmien sobie haslo na serwerze i graj od nowa.
haslo zmienisz bedac w lobby wpisuajc /changepw stare-haslo nowe-haslo
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości