Sprawa do cichego
#1
Prosze czy byś mnie odbanowal na Gang_Aedixa prosze
#2
Dostałeś bana zaledwie 7dni temu, jestem na nie.

Twój perfidny anty knock.
#3
To po co cheatowales jak wiedziales że bana dostaniesz dostales bana ostrzegawczego na 7 dni ale po nim dostales znowu . Nie jestem za odbanowaniem.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
Ja jestem na tak odbanuj go cichusek daj mu szanse ok to jest moja morda juz nie bedziesz cheatowal
#5
(03-05-2017, 18:11)pawcio890 napisał(a): Ja jestem na tak odbanuj go cichusek daj mu szanse ok to jest moja morda juz nie bedziesz cheatowal

Na nie ;C
niech troche poczeka....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
Cheaterzy głównie się nie zmieniają weźmy na przyklad _patrick_ który po skróceniu bana mając zmienne ip założył konto i dostał na nim bana za cheaty.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#7
(03-05-2017, 18:21)RumburRak napisał(a): Cheaterzy głównie się nie zmieniają weźmy na przyklad _patrick_ który po skróceniu bana mając zmienne ip założył konto i dostał na nim bana za cheaty.

I w tym sedno sprawy. Może mała cząstka cheaterów się zmieni po banie, natomiast zdecydowana większość nie. Może wtedy ucierpi mniejszość, ale jeśli nie można wydłużyć banów za cheaty z 7 dni do perma, to chociaż do 10 dni :/ Może jednak perm za cheaty, wtedy serwer może nieco się wyludni, ale nie będzie tych wrednych i chamskich cheaterów.

I nie, nie zasługujesz na unbana Gang_Aedixa.

Niedostępny
#8
dostales bana za multikonto, obraze i w sumie 4 bany za uzywanie cheatow.
nie zostaniesz odbanowany, przykro mi.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości