Szmaragdy.
#1
I co teraz będzie ? Każdy kupił latarnie i je pochwał albo inne cenne itemy...
Przyznaje się też tak robiłem ale tylko 4latarni kupiłem i już ich nie mam.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#2
I tak każdemu zaraz się znudzi i będzie rozdawał itemy. Znając życie...
#3
Cichusek zabiera hajs i itemy oddaje ile miał ktoś wcześniej przed dodaniem szmaragdów ale to bez sensu bo inni schowali dobrze itemy itp.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#4
Cichy a jak dzisiaj sobie wejdę wejdę 21:40 bo chce pograć czyli np pójdę pokopac diaxy i inne, kwarc to zabierze mi to czy nie?
#5
Co jest? Czemu mają sobie pochować itemy ?
#6
Nie wiem jak wam, ale mi wyskoczyło, gdy miałem około $1.5M (jakiś gracz "przez pomyłkę" dał mi $350K) informacja: "Twój stan konta został ustawiony na (jakieś tam $)". Nie spodziewałem się tak liberalnego rozwiązania i bardzo dziękuję Cichuskowi za "znormalnienie" serwera. Przyznaję się do tego, że zarobiłem na lewo $1.1M, lecz po części mi kamień z serca spadł, że te $ wyfrunęło z konta, bo robiłem hajsy na lewo i się przyznaję do tego.

(a to, że teraz ten gracz co dał mi $350K domaga się ode mnie tych hajsów to nie mój problem, bo przez całą pierwszą minutę po wysłaniu $ do mnie się nie odzywał, a odezwał się dopiero po tym, jak $ mi przywróciło do stanu z 13:30)

Niedostępny
#7
ogolnie to blad byl z mojej winy, ze dodalem szmaragdy do skupu i zapomnialem o tym, ze byly tez one w sklepie (w dodatku rudy).
ale jeszcze wiekszy blad ponosza gracze, ktorzy nie zglosili tego bugu i byli tak pazerni aby go wykorzystywac poki sie da.
nie cofne serwera do wczoraj bo byloby to nie fair wobec uczciwych graczy, a sprawy raczej maja sie dosyc jasno:
1. czesc graczy zachowa swoje pieniedze, ktore zarobila oszustwem:
- wiec je straci
2. czesc graczy wykupi wszystko co sie da w obawie, ze im zabiore te pieniadze
- jak je znajde, to tez straca te przedmioty
3. czesc graczy straci wszystkie swoje oeszczednosci, bo nie zdazy sprzedac szmaragdow
- ci maja pecha


nie chodzi tutaj o to, ze bede kazdego sledzil i bede taki natretny aby kazdemu usuwac wszystkie latarnie, szmaragdy i co popadnie.
po prostu mam kopie serwera z dzisiejszej nocy i dzialam na dwoch serwerach, podejrzanych graczy (tych online, co sprzedawali) mam na liscie i sprawdzam co mieli na dzialkach w kazdej skrzyni, w enderchescie, ekwipunku i na koncie w $ - raz na glownym serwerze, a raz na kopii.

np. taki Kox_MarcinPL mial prawie 4 stacki latarni i juz ich nie ma, odzyskal tez wczorajsze pieniadze, ktorych dzisiaj nie mial, bo po zabraniu latarni zostal z niczym.
tak samo np. BroodyDrake43, Zuziarka czy inni, stracili po prostu to co dzisiaj zebrali.
niektorzy byli tak cwani (taki Broody), ze caly magazyn obsadzili latarniami aby je "ukryc" Tongue
nie znajde kazdego, bo jest was wielu, ale jak cos znajde podejrzanego, to sie temu przygladam i cofam go do stanu "wczorajszego" tylko z pieniedzy, szmaragdow i latarni.
niektorzy mieli szczescie, a niektorzy pecha, ale zapewne ucierpia tylko ci, ktorzy naprawde na to zasluzyli.


do skupu powrocil proszek redstone w troche drozszej cenie, cale 0.2$ za sztuke (bylo 0.1).
a nawet jak ktos kupil te latarnie i kogos nie nakrylem, to ma szczescie, poza tym przez najblizszy czas po prostu beda tansze, ot co.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości